Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν επιτέλους είχαμε την επιλογή και για κάτι αξιόλογο σε νορμάλ τιμές στην πόλη μας μιας και όπως είπε κ στο θρέντ ο φίλος mallias20 Καπέλο το eog δεν καταλαβαίνει τίποτα και οι "ανεξάρτητες" στην κοσμάρα τους.
Ο Rich κάτι άρχισε να κάνει,είδα κ το σχόλιο του τύπου bardaris1983 στο θρέντ.
Βέβαια μέσω pm πληροφορήθηκα πριν λίγο από φίλο ότι πρέπει να είναι αρκετά παλιές οι φωτός αυτής της Vanessa.

Μια παράκληση.
Να γράφετε κριτικές.
Και τα σχόλια καλά είναι αλλά οι κριτικές ΜΕΝΟΥΝΕ.
Γι'αυτό υπάρχει το αρχείο.
Από το να μπαίνεις σε ένα θρέντ κ μέσα στα δεκάδες σχόλια όπου γκρινιάζουν για τις τιμές να ψάχνεις σε ποιά σελίδα αναφέρθηκε κάτι για μια κοπέλα,πόσο πιό εύκολο είναι απλά να ανατρέχεις στο αρχείο κριτικών?

Να προχωρήσω.
Μετά από ένα διάστημα που δεν πήγα κάποιο τούρ μιας κ η κατάσταση στην Ευρώπη θυμίζει Βαγδάτη πλέον είπα ας κάτσω στα αυγά μου να δοκιμάσω κάτι ντόπιο.
Το ότι η κατηγορία call-girls στην Θεσσαλονίκη είναι δυστυχώς για τα πανηγύρια το γνωρίζουν καλά όσοι έχουν ασχοληθεί έστω και λίγο με το χώρο.
Η Ψάλτη χάθηκε,η Έλλη έφυγε,η οποία τώρα που το ξανασκέφτομαι ήταν λύση κυρίως για πρωκτικό.
Σε αυτό πραγματικά ήτανε πολύ καλή.
Τέλοσπάντων το κενό είναι αρκετά μεγάλο κ ελπίζω σιγά-σιγά να αλλάξει η κατάσταση.

Για να μην φλυαρώ,η κοπέλα μπήκε μέσα με ένα τεράστιο χαμόγελο,άρχισα να μιλάω στην γλώσσα της και αμέσως λύθηκε Χαμόγελο
Από ότι κατάλαβα πρέπει να είχε μόλις έρθει στην πόλη,το πιθανότερο να ήμουν από τα πρώτα ραντεβού γιατί με έφαγε ζωντανό Σπασίκλας

Πρόσωπο πολύ γλυκό στρογγυλούτσικο με πανέμορφα μάτια.
Πολύ μακρύ ξανθό μαλλί(ίσιο το είχε).
Βυζάρες.Πελώριες κατάλευκες λαχταριστές Έρωτας
Άμα τις δεί ο φίλος μου ο ΦΑΚΙΡΗΣ θα πάθει την πλάκα του.
Πιστεύω πώς η προτίμησή μου στις ρωσίδες με αυτό τον σωματότυπο είναι γνωστή σε όλους Μεγάλο χαμόγελο
Δερματάκι αυτό το λευκό που σου βγάζει την αίσθηση του πολύ φρέσκου Γλώσσα
και το δέρμα ξέρετε ότι πάντα μαρτυρά την ηλικία εδώ δείχνει ότι όντως δεν πρέπει να είναι πάνω απο 21-22
Το οκτώ στο σώμα το βάζω γιατί τα έχει τα κιλάκια της,που σε εμένα μια χαρά άρεσαν όμως.
Οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες και αυτοί που ψάχνουν busty κοπέλες με τεράστιο στήθος θα βρούνε ακριβώς αυτό που ζητάνε.
Φυσικά και μιλάμε για απουσία οποιασδήποτε κυτταρίτιδας ή ραγάδων.
Δεν παρατήρησα ΤΙΠΟΤΑ λέμε.Και με τέτοιο κατάλευκο δερματάκι θα φαινότανε το παραμικρό.

Μπήκε για ντούζ κ βγήκε σχετικά γρήγορα.
Γονατιστοί στο κρεβάτι με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα.
Μιλάμε για πολύ Dfk.Το D με κεφαλαίο.
Δεν ξέρω τί όρεξη είχε κ είχε τόσο πάθος εγώ παραδόθηκα απλά στην full gfe φάση Σπασίκλας
Πίπα πολύ καλή κ βαθιά,με καλό γλείψιμο και στα μπαλάκια.
Τί να πώ πραγματικά..η όλη όρεξη συνεχίστηκε και στον αγώνα όπου πάλι με είχε κολλημένο πάνω της και με γλωσσοφίλιαζε συνεχώς.
Ρώτησα από περιέργεια αν δίνει το κωλαράκι της και μου είπε όχι,προφανώς γιατί δεν είχα συνεννοηθεί εκ των προτέρων.
Λογικά για να το γράφει στις υπηρεσίες της,την επόμενη φορά θα στείλω αρκετές ώρες νωρίτερα μήνυμα για να το ξέρει.
Είχαμε κ ένα ατύχημα στο τελείωμα όταν τα πήρε στο στόμα,έφυγε κ μια μικρή ριπή λίγο προς το μάτι της Money Mouth
πάει λέω,θα με σκοτώσει τώρα.
Ευτυχώς την γλύτωσε,δεν ήταν τόσο άσχημο όσο φάνηκε,ζήτησα χίλια συγγνώμη,μου λέει όχι όχι,όλα ΟΚ,δεν έφταιγες Μεγάλο χαμόγελο
Αφού τό σωσε πάλι καλά.Πήγε στο νιπτήρα,εκεί υποθέτω θα τα έφτυσε,δεν πρόσεξα,γι'αυτό κ έγραψα στην επιλογή ότι τα φτύνει.
Γύρισε πάλι με χαμόγελο και χαρά έτοιμη να μου κάνει μασάζ μου λέει.
Κάποια άλλη θα με είχε σκοτώσει Σπασίκλας
Της λέω κάτσε καλύτερα να ξεκουραστούμε,δεν πήρα μασάζ τελικά αν και με ξαναρώτησε.
Σίγουρα θα την ξαναδώ,πέραν από το φοβερό στήθος,η κοπέλα εμφανισιακά μου άρεσε πάρα πολύ και τόση ευγένεια κ χαμόγελο είχα καιρό να δώ.
Ανοίγει η καρδιά σου Σπασίκλας

Υ.Γ Καλά που έφυγε η Barak που μου έλεγε ένας φίλος να πάω(πιστεύω θα χαλιόμουν αν είχε τουπέ) και δεν πρόλαβα να την πάρω κ δοκίμασα την Veronica.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 26, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, callahan, greta15 και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2016
Τυχερε εγω την περιμενα αΘηνα αλλα μαλλον δεν ηρθε ποτε,την μια την βλεπω στο site οτι ειναι διαθεσιμη και την επομενη στιγμη απλα εξαφανιζεται....
28 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλσπερα. Η Βερονικα ηταν στην Αθηνα μια βδομαδα πριν και θα επιστρεψει στισ 12 Απριλιου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2