Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πληροφορίες φίλου ότι το κορίτσι μασάει το δαμάσκηνο προσπάθησα 3 συνεχόμενες ημέρες να την κλείσω.
Η τρίτη και φαρμακερή ήταν μετά τις 2πμ το βράδυ ελεύθερη και είπα να το ρισκάρω.

Διευκρίνισα και συμφώνησα όλα αυτά που γράφει στο site του γραφείο (anal, Swallow) περισσότερο λόγω της ώρας που κλείστηκε η συνάντηση.

Στις 2 παρά χτυπάει η πόρτα προς ευχάριστη έκπληξη.

Καλή εμφάνιση, όμορφο ντύσιμο, καθαρή, ακριβή μεγάλη τσάντα μάλλον γεμάτη εργαλεία. Εμφανώς κουρασμένη και λίγο ξινή στην αρχή. Της πρότεινα να κάνει ένα ντους για να φρεσκαριστεί. Το ντους κράτησε κανένα 10λεπτο και εκεί λίγο άρχισα να τα παίρνω.

Βγήκε από το μπάνιο με όμορφα εσώρουχα και ήρθε αμέσως να ξαπλώσει δίπλα μου στην αρχή σαν να ήθελε να κοιμηθεί αγκαλιά αλλά στο λεπτό μπήκε κάτω από σεντόνι και άρχισε την πίπα. Πολύ καλή μπορώ να πω με βαθειές βουτιές και μεγάλες άπνοιες!

Η διαδικασία προχωρούσε κανονικά με ωραία στησίματα, μικρά βογγητά, γλειψίματα, στάσεις και διεκόπη στη προσπάθεια anal γιατί δεν το είχε εκείνη την μέρα. Μου ζήτησε ναζιάρικα συγνώμη και αφού έκανε ένα καλό στήσιμο στα 4 για να με φτιάξει δήθεν και καλά με τέλειωσε με τσιμπούκι διαρκείας. Πολύ καλό πάλι - μπορώ να πω.

Μετά αρχίσαμε ψιλοιστορίες μπλα μπλα και γειά σας.

Γενικά πέρασα καλά. Ήταν μία μέτρια προς καλή εμπειρία. Μας έφυγε η περιέργεια για την δυσεύρετη Μουνικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Buendia, xprncseeker και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2016
Δεν μας ειπες ομως για την εμφανιση της κοπέλας, ενας φιλος που τη πηρε μου πε οτι ηταν σαν ρουμανα γυφτισα! Πολυ ρετουσαρισμα και ακομα μεχρι και το χρωμα της ανοιξανε Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
17 Απριλίου, 2016
@demos23

Δεν συμφωνώ στο γύφτισα.
Υπάρχει μία μελαχρινάδα αλλά γενικά έτσι είναι κάποια κορίτσια από την ΡουμανοΜολδοΒλαχία.

Μου έχει κάτσει Μολδαβή Τσιγγάνα - Τύφλα να'χει η Μπελούτσι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2