Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωσταω μια κριτικη και πρπεπει να σας τη δωσω...πριν καποιες μερες ειπα και γω να δοκιμασω γιατι εχει γεινει πολυ ντορος γυρω απο αυτην...αοθλ μεγαλο αργησε ενα 20λεπτακι κοντα,παλι καλα που επεινα ποτακι και χαλαρωνα αλλιως θα επαιρνα αλλη..ανοιγω την πορτα και μπαινει μεσα η τυπισα προσωπο μετριο μου εβγαζε πολυ κωλομπαρου βυζια ομως τουμπανο και τα εδειχνε κιολας ειναι τ ατου της...με βουταε ιαρχιζει τα γλωσσοφιλα σκυβει τον παιρνει στ στομα οποθ μετα απο ενα 5λεπτα την εχυσα στη μουρη..τουαλετα καθαρισμος τσιγαρο για διαλειμμα και βουρ για δευτερο γυρο...η κοπελα αντεχει γουσταρει γρηγορους ρυθμους και κωλο και ολα αλλα ρε παιδι μου πολυ ψωνιο..και ναι εγω ειμαι γνωστη τραγουδιστρια πορνοσταρ και ειμαι σε πολυ καλη τιμη και μπλα μπλα μπλα...επισης οι κινησεις της λιγο μηχανικες...αν θα την ξανασυναντουσα..δεν ξερω δεν ειχε αυτο τ κατι για να με κερδισει τοσο πολυ αν και ειμαι της pse φασης...αυτα απο ενα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., wired77, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2016
Και σε εμενα τα ιδια έλεγε(το κορυφαιο ήταν οτι περασε ιατρικη αλλα δεν πηγε).Επισης κατι πρεπει να παιρνει δεν εξηγείται αλλιώς το βλεμα της αγελάδας Γλώσσα
17 Μαρτίου, 2016
Και πώς τη βρίσκουμε τώρα που δεν είναι με το πρακτορείο; Μπορεί κανείς να μου στείλει το κιν με pm;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2