Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Προσφατη συναντηση με την κυρια..ευκολη συνεννοηση..μ ενα τηλ και 2-3 σμς..
Ηρθε ντυμενη με καζουαλ ρουχαλακια..τα οποια και αφαιρεσε..για να αποκαλυφθουν τα καυλιαρικα εσωρουχα της..
Δεν μπηκε για μπανακι μιας και μου πε οτι μολις ειχε κανειΧμμμ; ..Ειπα οκ..αλλα στο τελος του ραντεβου το μετανιωσα που δεν την πιεσα..καθως μετα το τελος του 2ου γυρου παλι εφυγε χωρις ντουζ..οποτε ποιος ξερει τι ειχε προηγηθει και πριν το ραντεβου..Επισης ουτε στοματικο διαλυμα χρησιμοποιησε ενω τα πηρε στο στομα..οποτε γενικα με την υγιεινη ειχαμε θεματακιαMoney Mouth
Ως προς την εμφανιση.. μετρια - σκυλε φατσα με τσιμπουκοχειλα..βυζι φτιαγμενο..που αν το πιασεις ομως απο κατω εχει πολυ κακη αισθηση..λιγο χαλαρη κοιλιτσα..οπως και ψευτοπεσμενος κωλος..
Πιπα μετρια..καθως βαζει δοντι παραπανω, αλλα με λιγη καθοδηγηση βελτιωνεται..γλυφει πολυ παπαρια και ακομα πιο κατω για τους μερακληδεςΚουλ
Στα του σεξ δεν τρελαθηκα..καθως εξαρχης μου λεγε οτι λογω μεγεθους θα την πονεσει ο κωλος της..κατι που εδειχνε σ ολη τη διαρκεια..με ατακες του στυλ "αχ ποναω..θα με σκισεις"..που απ τη μια με ξενερωναν, αλλα απ την αλλη ηθελα να τη γαμαω πιο δυναταΝαι!
Μετα απο λιγο την ψιλολυπηθηκα και της τα δωσα στο στομα..οπου για να πω την αληθεια δεν θυμαμαι αν τα καταπιε η πηγε να τα φτυσει..αλλα σιγουρα με στραγγιξε..
Στο σοσιαλ δεν πολυπαλευεται..γτ κατι ο τροπος που μιλαει..κατι οι βλακειες που λεει..μου δινε την αισθηση οτι προκειτε περι τρελου βουρλου ! Ηρωας ο γκομενος της πραγματικα
Γι αυτο και μετα απο λιγο..της ειπα να τον παρει στο στομα παλι..μπας και το σωσει..
Καπως ετσι κινηθηκε και ο 2οσ γυρος..
Συνοπτικα δε μπορω να πω οτι τρελαθηκα..περιμενα κατι παραπανω..μιας και πλασαρεται και σαν πορνσταρ..τρομαρα της..Μαλακία
Παρολαυτα για μια φορα και για την δοκιμη δεν ειναι και τοσο ασχημα μπορω να πω..δυσκολα να την ξανασυνατνουσα απ την αλλη..καθως ειμαι υπερ της ανανεωσηςΝτροπή
Ρωτησα και για κατουρημα για την περιεργεια και μου πε +20..αλλα δεν τα δωσα..
Να περνατε καλα μαγκες..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
91
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Siklar, kostas8000, Υπουργός83 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2016
Κι όμως φαίνεται τόσο έξυπνη αυτή η λαχαναγορόφατσα ... Ναι!
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
07 Μαρτίου, 2016
+1
08 Μαρτίου, 2016
Θα συμφωνησω μαζι σου ....μου ειπε οτι εχει κανει μπανιο πριν και εφυγε χωρις ντουζ και απο αναπνοη πουτσοχυσιλα!!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3