Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια δεν θυμαμαι ακριβως αλλα ηταν πριν κανα 3μηνο πριν,πρωτη φορα λοιπον με ΜΑΡΙΝΑ κοιταξτε δεν θα μακρυγορησω επελεξα να την συναντησω λογω των κριτικων τις οποιες ειδα απο συναγωνιστες εδω.
παμε στα του αγωνα,συννενοηση ευκολη και ανοιγει η πορτα του δωματιου και μπαινει τυφωνας η μαρινα μετο καλησπερα αρχιζει τα γλωσσοφιλα και ξεκιναει πρωτος γυρος ο οποιος καιμε τελειωσε στην κυριολεξια μεσα σε 5 λεπτα μετα απο ενα απιστευτο τσιμπουκι στα ορθια εγω και αυτη στα γονατα τελειωνα στο στομα της και πνιγοταν αλλα αυτη εκει.
μπανακι και μετα απο κανα 10 κουβεντουλα ξεκιναει παλι ενα απιστευτο τσιμπουκι με φτισιματα,σαλια,κλπ γυρισμα αυτη μπρουμυτα δακτιλιασματα εγω και ξεκιναω να την γαμαω με δυναμη που λεω τωρα θα μου πει σταματα αλλα ματαια αυτη ελεγε πιο δυνατα παιρνοντας τα χερια μου γυρο απο λαιμο της μετα απο κανα 20λεπτο στην ιδια σταση καταθεση στην κωλαρα της!!!
τελειωνοντας να προσθεσω οτι για εμενα προσωπικα και με βαση την ηλικιασ της η γυναικα εχει κορμαρα,βυζαρα,χειλαρες,και τιμαει και με το παραπανω τα λεφτα της μαγκες ενοιωσα πρωταγωνιστης σε ταινια του σιρινακη!!!!
τελειωνοντας την συναντηση μου μου ειπε με ευχαριστηση{δεν εισαι τοσο καλο παιδι οσο φαινεσαι ευτυχως]
εννοειται οτι ερινε και το δικο μου στανταρακι!!!!!
καλη συνεχεια σε ολους!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
123
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, STAVROS6969 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2016
πως την βρισκουμε φιλε την κοπελα?
03 Μαρτίου, 2016
με τάμα Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2