Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114827
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βροχή αέρας και ταξίδι αστραπή... Η ώρα περασμένες 11 και πλέον λες να ακολουθήσεις τον Νόμο της Γκαύλας και ότι κάτσει.
Έχοντας το τηλ. από πριν και με δύο μνμ έκλεισε το ραντεβού. Κάθομαι στο μπαλκόνι για να δω τι με περιμένει και ξαφνικά ακούω την πόρτα.Ανοίγω και βλέπω ένα πλάσμα όπως τις φωτογραφίες και ένα πλατύ χαμόγελο.
Τα πράγματα έχουν ως εξής όπως κατά την δικιά μου συνάντηση τα είδα:
1. Η ADELINA είναι μία γυναίκα με ωραίο σώμα , αρκετά γυμνασμένη πλάτη, ένα υπέροχο κώλο και ένα 2 στήθος με πολύ ευαίσθητες ρώγες. Ύψος βαριά το 1.55. Πράγμα που την κάνει στο κρεβάτι ευκίνητη.
2.Εγώ κουνήθηκα... μαζί της σε πάρα πολύ GFE ρυθμούς με ποτά και τα σχετικά.
3. Ο αγώνας είχε δύο γύρους σε διάφορες στάσεις. Όταν καταλάβει τι σου αρέσει τότε χάνεις απλά την μπάλα.
4. Επικοινωνία έβαλα 8 λόγο των αγγλικών μου μπόρεσα και πέρασα ένα υπέροχο ραντεβού. Άν δεν ήξερα θα ήταν απλά μια απλή συνεύρεση.
Συνοψίζοντας θα έλεγα ότι είναι πολύ ευχάριστο άτομο με πολλά ενδιαφέροντα όπου άνετα μπορείς να έχεις μια ευχάριστη συνάντηση και ξέροντας ότι απλά θα περάσεις πολύ καλά.
Έβαλα σίγουρα ότι θα την συναντούσα γιατί θέλω να την δω σε duo με την Ania.
Η σχέση απόδοσις τιμής είναι υποκειμενική για το πως την βλέπει ο καθένας μας, εμένα το όλο πακέτο και αυτά που ζήτησα από την συνάντηση τα πείρα με το παραπάνω.
Να περνάτε καλά μάγκες και προσοχή στις φόλες...
Adelina thanks a lot baby see you soon on the .... you kwon Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.565
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Googlegian, tasouras21, vanderM και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού