Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 22 10
Call-Girls 93300
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειναι η πρωτη κριτικη που κανω και για αυτο σε καποια σημεια δεν μπορω να βαλω την βαθμολογια που θα ηθελα..την συναντησα περιπου 20 ημερες πριν αλλα ειχε προηγηθει και αλλη μια λιγες εβδομαδες πριν..συναντηση στα νοτια και πολυ ευκολη επικοινωνια(ολα στα αγγλικα αλλα τα κατεχει αρκετα καλα)..την καλεσα για ραντεβου και σε μια ωρα ηταν στο χοτελι(το εκτιμησα δεοντως) λογω δικου μου περιορισμενου χρονου..ομορφο προσωπο με ωραια πρασινα ματια..φιλαει βαθεια και φαινεται οτι το γουσταρει..απο σωμα καλο αλλα οχι τελειο..στην αρχη μαγκωμενη αλλα μολις σε γνωρισει καλυτερα αλλαζει πολυ, μα παρα πολυυυΠροσκύνημα ειδικα την δευτερη φορα ηταν αλλος ανθρωπος!!στοματικο πολυ δυνατο(στα γονατα και να σε κοιταειΓλώσσα )..παιρνει πρωτοβουλιες και γενικα φαινεται να εχει χρονια στην καμπουρα της..το κατεχει..απο στασεις οτι θελεις και δαχτυλοσκοπησεις επισης χωρις μα και μου οπως μερικες μερικες πολυδιαφημιζομενες..δινει και πισω πορτα αλλα εγω δεν δοκιμασα..τελειωμα στομα και listerine βεβαιως βεβαιως!!
Γενικα περασα πολυ καλα και τις δυο φορες(ειδικα την δευτερη) και πιστευω αξιζει για δοκιμη σιγουρα!
ΓΑΜΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ(ΤΖΙΜΑΚΟΣ)Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
billyduffy
Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, Taranis και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2016
παίδες Πώς βρίσκουμε τηλέφωνο της κυρίας?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1