Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 88 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατ' αρχήν συναγωνιστές είναι η πρώτη μου κριτική, οπότε ας είστε επιεικείς.
Η ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική. Πάνω κάτω όπως τα λένε και οι προηγούμενοι. Η κοπέλα είναι ευγενέστατη και στο τηλέφωνο και στην πράξη. Σώμα καλό, αλλά όχι νεανικό όπως λέει και ένας συναγωνιστής πιο κάτω. Εμένα το πρόσωπο της μου άρεσε. Όπως είπα και πριν καλός χαρακτήρας (για μένα παίζει ρόλο) και στο σεξ μια χαρά, αλλά δεν έγινε και ο κακός χαμός. Σαν να κάνεις καλό, το τονίζω καλό σεξ με τη κοπέλα που τα έχεις αρκετό καιρό και έχετε πάει σε ξενοδοχείο για "σκανταλιές". Δεν ξέρω αν θα την ξανασυναντούσα, όχι γιατί κάτι με χάλασε άλλα λόγω κόστους. Τα λεφτά σου ΔΕΝ ΤΑ ΚΛΑΙΣ σε καμία περίπτωση, αλλά δεν ξέρω αν θα την ξαναέβλεπα. Τέλος για να είμαστε δίκαιοι, ίσως και εγώ να μην της έβγαλα το κάτι παραπάνω (αν και προσπάθησα), το οποίο το θεωρώ σε κάθε περίπτωση θεμιτό. Για κάποιον που δεν έχει πάει μαζί της, θα έλεγα να δοκιμάσει και ας βγάλει τα συμπεράσματα του.
Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
76
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NikitasI, TEGE

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2015
Για να είμαι σωστός, εκ παραδρομής έχει μπει ότι τελείωσα στο στόμα (τα καταπίνει). Δεν το γνωρίζω, τελείωσα κατά τη διάρκεια του σεξ (στο προφυλακτικό).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1