Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 22 10
Call-Girls 93874
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καπέλο

Θα ήθελα να ξεκινήσω αυτή την αφήγηση με μια μικρή παρατήρηση για κάτι που οφείλω να ομολογήσω πως στο ανάλογο νήμα δεν έχω εντοπίσει.
Υπάρχει η ακόλουθη υποχρεωτική επιλογή για την βαθμολογία : 'Οι φωτογραφίες (αν υπήρχαν κάπου) σε σχέση με την κοπέλα ήτανΦιλί '
Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό, εφόσον δεν αναφέρονται σε όλες τις κριτικές σχετικά με τα της εμφάνισης να είναι ένα υποχρεωτικό tab. Όμως θα ήταν όμορφο ως επιλογή να δίνεται και το 'την αδικούν' όπως υπάρχει και το κράξιμο 'παραπλανητικές'..

Η παρατήρηση έχει να κάνει μ αυτή την αίσθηση που μου έδωσε με το που μπήκε στο δωμάτιο (ξενοδοχείο παραλιακής). Βέβαια η αίσθηση αυτή έγινε πεποίθηση όταν πλησίασε ο ένας τον άλλον και έπεσε το 'πρώτο φιλί'. Σε ότι έχει να κάνει με το πρόσωπο κατάφορα αδικείται καθώς αυτές του προφίλ της τόσο στη προσωπική ιστοσελίδα της όσο κι αυτές εδώ την αδικούν πραγματικά. Εξαίρεση η 'mermaid pose' με τα stockings στη λαχανί κουβέρτα, είναι η εκφραστικότερη.

H απίστευτη ομοιότητά της με τη Heidi Klum (στα νιάτα της!) ήταν το κατάλληλο συστατικό για να μπω σ΄ένα απίστευτο τριπάκι που διήρκησε μέχρι και λίγες ώρες μετά την αποχώρησή της. Κατ'εμέ ένα από τα καλύτερα χαμόγελα της πιάτσας και πάντα κατ' εμέ ίσως η καλύτερη kisser μετά τη Μάρα, μια κορασίδα με τεράστιους βύζους που στη νιότη μου μ' έμαθε να φιλάω όπως πρέπει να φιλάει ένας άντρας, απίστευτη η χημεία με την τύπισσα. Η ίδια παραδέχτηκε το ίδιο για μένα πρώτη σα να διάβασε το μυαλό μου εκείνη την ώρα..Χμμμ;

Σωματικά οι φώτος στο προφίλ της πιστεύω και πάλι την αδικούν. Το στήθος δεν είναι τόσο κακοσχηματισμένο, όμως είναι σχεδόν ανύπαρκτο με θηλές αρκετά ευαίσθητες και με άμεση ανταπόκριση. Τα οπίσθια δεν είναι τόσο γεμάτα όπως στο προφίλ της είναι όμως αυτά που λέμε ψωμομμένα μπαμπάτσικα για ζούλιγμα και σκαμπίλισμα μέχρι μελανιάσματος Γλώσσα
Ότι πρέπει δηλαδή για reverse cowgirl όπου απολαμβάνεις το θαύμα της φύσης'Κουλ ... σ' όλο της το μεγαλείο...
Καλοσχηματισμένο αιδοίο, καθαρό και αγνό σαν έφηβης παρά τα 30 της Money Mouth
Στενή, με απόλυτη αίσθηση και υγρή προοδευτικά κι έντονα. She does squirting for real! Έρωτας

Κάπου εδώ αξίζει να πω πως λίγες γενικά καταφέρνουν να με στεγνώσουν σε μια ώρα, 2 φορές με διάρκεια 15 λεπτά η κάθε φορά! Για τέτοια καύλα μου έβγαλε.. (Για τρίτη φορά δεν το έψαξα παρ'όλη την προτροπή της!)

Στα του διαλείμματος πολύ ανοιχτός άνθρωπος! Ευχάριστος πως να το πω. Έβγαλε τουλάχιστον σ εμένα μια αυθεντικότητα που σπάνια την συναντάς.
Στον αγώνα της τίμια, εργατική και αξιοπρεπής. Σπάνιο πράγμα στις μέρες μας.

Είναι σίγουρα για πολύ ανεβασμένες στροφές τις οποίες δεν έβγαλα σε αυτό το meeting.
Για το αν θα την ξανασυναντούσα? Ίσως, γιατί ίσως? Γιατί γενικά δεν έχω μυαλά ούτε ηλικία για να κολλάω.
Με 2 λέξεις : Τίμια Επιλογή

Η υποκειμενική βαθμολογία είναι μια σύνοψη των όσων παραπάνω ανέφερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Moscowita
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.448
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, blizardeye, Baby face και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2015
Καλογραμμένη και κατατοπιστική κριτική! Καπέλο
29 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα σας κύριε Bliz Χαμόγελο
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, τα γραφόμενα αποκτούν αξία αν το λέτε εσεις Ματάκι
29 Νοεμβρίου, 2015
Ωραία κριτική, ανθρώπινη και κατατοπιστική ταυτόχρονα!
29 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ baby face, καλημέρα και σ εσενα Ματάκι
01 Δεκεμβρίου, 2015
Συμφωνω με την προταση που κανεις στην εισαγωγη να δημιουργηθει επιλογη για την πιστοτητα των φωτογραφιων
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5