Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρότι χρόνια στο φόρουμ (ως επισκέπτης) αποφάσισα τώρα να μοιραστώ τις εμπειρίες μου ώστε οι νέοι συναγωνιστές να ξέρουν τι θα αντιμετωπίσουν.
Το γαμήσι είναι υπέροχο , αλλά τρώει περιουσίες...Προσκύνημα
Την Μαρίνα την έχω πάρει τόσες φορές που χάνω το νούμερο (ίσως πάνω από 30 φορές)...
Είναι πιστεύω ένα από τα καλύτερα παιδιά & τιμάει τα λέφτά που θα της δώσεις...
Το μόνο δύσκολο που κατά καιρούς έχει , είναι η επικοινωνία...(για παραδειγμα , 2 εβδομάδες τώρα δεν την βρίσκω με τίποτα...)
Σας προτείνω σε όσους δεν έχουν συναντηθεί να το κάνουν...

Στα του αγώνα ...τι να πρωτό πώ...!!!!
Ασταμάτητη - δεκτική σε ότι της ζητήσεις (σε λογικά πάντα πλάισια)
Μια από τις καλύτερες πιπες της Αθήνας...

Γράφω για 1η φορά σχολιασμό & ίσως να μην έγινα πολύ αναλυτικός...

υ.γ. Θα κάνω ανάλυση στα αντιστοιχα θέματα για πολλά κορίτσια (π.χ Ιζαμπέλα-Ναντια) όπως και για γραφεία π.χ Μάριος...

Ελπίζω να βοηθήσω αρκετούς από εσάς...

Καλως σας βρήκα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2015
..χτες γραφτηκες ... πολυ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ...
01 Δεκεμβρίου, 2015
Καλησπερα .. Ποσο διαφερει απο την φωτογραφεια??
02 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σχεδόν καθόλου μια και είναι η ίδια 4 χρόνια πριν!
02 Δεκεμβρίου, 2015
Γειά χαρά και από μενα.Ωραία η περιγραφή ,αλλά θα γίνω κουραστικός για κάποια παιδιά από εδώ μέσα.Όσο και να προσπάθησα να βρώ το τηλέφωνο της εν λόγω μαμαζελίτσας δεν τα κατάφερα και ένα που μου έδωσε κάποιο άτομο ,δεν παίζει εδώ και καιρό.Αν δεν γίνεται να δωθεί έτσι χύμα και το καταλαβαίνω,τουλάχιστον ας πει κάποιος τον τρόπο να το ψάξω με κάποιον τρόπο.Θα με ενδιέφερε το τηλέφωνο της Μαρίνας , Ροξάνηςαπο Θεσ/νικη και εάν υπάρχει κανένα για καμειά ΠΟΛΥ αδύνατη,κόκκαλο θα έλεγα ,δοκιμασμένα καλή στον μπουρκουμέ.
14 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα φίλε, τώρα την ανακάλυψα τη μαρίνα, τώρα είδα το σχόλιο σου, ελπίζω να μην είναι αργά αλλά εδώ Είσαι http://cginfo.xlogs.org/?p=10
26 Δεκεμβρίου, 2015
συγνωμη υπαρχει καπου το τηελφωνο της κοπελας να το μαθουμε?
27 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δυσκολο φιλε,πολυ δυσκολο.εγω ειμαι 3 χρονια μελος εδω,το εχω ζητησει απειρες φορες και δε μου το δινουν τα καθαρματα.
27 Δεκεμβρίου, 2015
ελεος δηλαδη ακριβως απο πανω εχει λινκ τι να πω Κεφάλι σε τοίχο!

(Updated: 30 Δεκεμβρίου, 2015) 28 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μερικοί είστε καμένοι ρε μάγκες γιατί πολύ απλά τα θέλετε όλα έτοιμα και βαριέστε εντελώς να ψάξετε.. Money Mouth
Το τηλέφωνο της Μαρίνας έχει δωθεί άπειρες φορές στο πεδίο "Σχόλια στο Forum" της κοπέλας.
Επίσης έχει δωθεί επανειλημμένα απο διάφορους στις κριτικές συναγωνιστών.

"Δεν μου το δίνουν τα καθάρματα" Μεγάλο χαμόγελο Μάγκα μου την φιλάμε μην μας την κλέψεις. Γλώσσα
30 Δεκεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακι ο καμμενος μαλλον εισαι εσυ,γιατι δεν καταλαβες το υφος μου που ειχα οταν εκανα το σχολιο στην κριτικη του συναδελφου.
αν λοιπον δε βιαζοσουν οπως γραφεις εσυ τοσο επιπολαια για μενα και εψαχνες λιιγο περισσοτερο πριν κανεις το σχολιο σου θα εβλεπες οτι στη μοναδικη κριτικη που εχεις κανει like, εχω γραψει σχολιο σε αλλον συναδελφο να ανοιξει τα ματια του και να δει το τηλ στο τοπικ της Μαρινας.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

επισης τη Μαρινα φιλαρακο μαθε οτι τη γαμαω απο το 2011 και εχω γραψει κριτικη για αυτην απο το 2012.ΚουλΚουλΚουλ

http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:134292/page:2/limit:50/#jr_review_34384

να σου πω ακομα οτι αν και παλι δε βαριοσουν να ψαξεις και δεν ησουν καμμενος οπως λες θα εβλεπες στο τοπικ της Μαρινας οτι και εγω οπως πολλοι αλλοι εχουμε δωσει το λινκ που ειναι ακριβως πιο πανω,εδω σε αυτην την κριτικη πααμπολλες φορες σε συναγωνιστες που το ζητανε.ασε τα πμ.

λοιπον ποιος ειναι ο καμμενος τωρα εξυπνοπουλι μου?

αντε ρε.. καλη χρονια κατα τα αλλα και με λιγο περισσοτερο συμμετοχη και κριτικες γιατι εισαι κι απο το 2007 εδω. ΓΑΤΑΚΙ ε ΓΑΤΑΚΙ.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10