Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 88 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινή συνάντηση με την εν λόγω κυρία σε γνωστό ίδρυμα του κέντρου. Μετά από αλλεπάλληλες ατυχείς προσπάθειες επικοινωνίας( ηθικός αυτουργός zadren μετά την κριτική που ανέβασε) με την Άννα κατάφερα σήμερα το μεσημεράκι να μιλήσω μαζί της και να κανονίσουμε για αργά το απογευματάκι. Αμαξάκι και βούρ για κέντρο μιας και εκεί όπως μου είπε την βολεύει λόγω του ότι μένει σε αυτές τις γειτονιές. Μπανάρα και ξάπλα στο κρεββάτι να χαζεύω τσόντα να περάσει η ώρα . Δεκαπέντε λεπτά πρίν την συμφωνημένη ώρα και πρίν προλάβω να στείλω sms με τον αριθμό του δωματίου με παίρνει τηλεφωνάκι και μου λέει "έφτασα είμαι στο λόμπυ του ξενοδοχείου , θα σε περιμένω. " Της λέω δωμάτιο και περιμένω να χτυπήσει η πόρτα .Στο χτύπημα της πόρτας πετάγομαι σαν ελατήριο και ανοίγοντας αντικρίζω μια άκρως γαμεύσιμη μαυρομαλούσα μιλφομάνα. Μπαίνοντας μέσα χαιρετιόμαστε και πρίν προλάβω να την σκανάρω καλύτερα , έχει βάλει την γλώσσα της μέσα στο στόμα μου και με ρουφάει. Την κολλάω πάνω στους καθρέπτες και την αρχίζω σε ένα μπαλαμούτι , χούφτωνα τα πάντα όλα σαν λυσσάρης . Μετά το πρώτο αναγνωριστικό πέσιμο τις δίνω λίγο χώρο να αφήσει τα πράγματά της και να βγάλει τα περιττά από πάνω της. Φορούσε κάτι μποτάκια με ένα μαύρο καλσόν , μια κοντή φούστα mini εφαρμοστή και από πάνω ένα κολλητό κορμάκι και μια ζακέτα. Μαύρο σπαστό μαλλί και πρόσωπο συμπαθητικό με έντονο βάψιμο των ματιών. Ηλικία γύρω στα 40 την λές. Μπαίνει για ντουζάκι και βγαίνοντας μου σκάει με ένα μαύρο στρίγκο ο οποίος αναδείκνυε το όμορφο κωλαράκι της. Το σώμα της είναι κανονικό προς το στεγνό χωρίς περιττά κιλά σε κώλο , πόδια και κοιλία . Έχει 2 γεμιστούς βύζους με 2 ρώγες σαν γαλλική βαλβίδα ποδηλάτου presta 50 mm οι οποίες με την πιπίλα μεγαλώνουν ακόμα περισσότερο και κινδυνεύουν να σου βγάλουν κανένα μάτι εάν είσαι απρόσεκτος. Ξεκινάει λοιπόν η Αννα ένα παιχνίδι με την γλώσσα της από τον λαιμό μου και φτάνει αργά και βασανιστικά μέχρι τον πούτσο μου , τον οποίο αφού πρώτα τον έκανε μούσκεμα - παπάρα σου λέω - τον έβαλε μέσα στο στόμα της και με το ένα χέρι της μου χάιδευε τα αρχίδια. Δώσε γλύψιμο , δώσε σάλιο η κυρία την γυρνάω και εγώ σε ένα 69 να εξερευνήσω τις τρυπούλες της. Η μουνάρα της κυρίας πλάτσα , πλάτσα, πλόυτσα, με έχεις κάνει λούτσα , έσταζε ολόκληρη λέμε !!! Τι γλυφομούνια , τι πουτσοσκάμπιλα τι επάνω στο κρεβάτι , τι κάτω από το κρεββάτι είχαμε δεθεί κόμπος . Αφού χόρτασα να δαχτυλιάζω- γλύφω και τις 2 τρυπούλες της και να ρουφάω τις καυλοβυζάρες της και αυτή να αναστενάζει σαν τον καρβουνιάρη στην ανηφόρα , μου φοράει σκούφο και ξεκινά την καβαλαρία. Με καβαλάει και αρχίζει να δίνει τον ρυθμό της με εμένα να ακολουθώ και να την χαζεύω πότε στον καθρέφτη και πότε να ρουφάω τις βυζάρες της .Μετά από κάμποση ώρα(είχε χαθεί η αίσθηση του χρόνου) αλλαγή σε reverse καβάλα με την καυλομούνα να ανεβάζει ρυθμούς και να καρφώνεται στο κοντάρι μου με δύναμη και εγώ να δαχτυλιάζω την πίσω τρύπα της.Κάπου εκεί παίρνω τα τιμόνια εγώ και την γυρνάω σε ιεραποστολικό για να κόψω τον ρυθμό και να ελέγχω εγώ το παιχνίδι.Κοίταγμα στα μάτια το πουτανί να σε διαπερνά και να κουλουριάζει τα πόδια της πάνω μου. Ο ιδρώτας να ρέει ποτάμι και αυτή να με σπρώχνει μέσα της μέχρι να πιάσω πάτο. Για το τέλος την γυρνάω στα 4 προκειμένου να νοιώσω την αίσθηση που σου δίνει το σουφρέτο της . Αρκετά καλό το τρυπιδάκι της και αντέχει και τα ορθοπέταλα στην ανηφόρα αδιαμαρτύρητα. Αφού νοιώθω τα γονατά μου να καίνε πάνω στο σεντόνι και να μην μπορώ άλλο να κρατηθώ τις τα αμολάω μέσα στην κωλάρα της και αυτή να κουμπώνει την όπισθεν με μανία και να κολλάει πάνω μου με εμένα όλον μέσα της. Ανάσκελα και οι 2 στο κρεβάτι με την καρδιά μου να προσπαθεί να ρίξει τους παλμούς . Είναι από τις ελάχιστες φορές που επιλέγω να κρατηθώ και να πάω σε ένα match ball δυνατό και όχι σε 2 πιο χαλαρά μπαλάκια. Κάπου εκεί αφού κάναμε τα μπανάκια μας είχαμε λήξη game μιάς και είχε ξεπεραστεί και η μία ωρίτσα .

ΥΓ1:Νοιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω και δημόσια τον μέγιστο πόρνο zadren για την κριτική που ανέβασε για την Άννα και αποτέλεσε την αιτία για να την συναντήσω καθώς και για όλες αυτές τις πληροφορίες που μου έχει δώσει κατά καιρούς ώς τώρα με π.μ
ΥΓ2: H Άννα τις Κυριακές δεν κάνει ραντεβού οπότε μην ταλαιπωρήστε τσάμπα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2015
"ΥΓ2: H Άννα τις Κυριακές δεν κάνει ραντεβού οπότε μην ταλαιπωρήστε τσάμπα ."

Ετσι σου ειπε εσενα ?Μεγάλο χαμόγελο
19 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε τι εισ εσυ????Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2