Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 154101
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Οπως και ο αλλος συναγωνιστης την εν λογω κυρια την εχω συναντησει και αλλες φορές αλλα σε διπλο με τη Gyuzel ..αλλα επειδη μου την ψιλοεσπασε η μικρα αποφασισα να δω την Vanessa μονη .. Ηρθε διακριτικά ντυμενη στο ξενοδοχειο μου οπως της ζητησα . βεβαια οταν εκλεισε η πορτα το σκηνικό αλαξε ..Σαν παλιοι γνωστοι και με ανεση χρονου ..ηπιαμε το ποτακι μας ..φιλακια και σιγα σιγα αρχισαμε να γδυνουμε ο ενας τον αλλον ...
Μιας και ξερω πια οτι ειναι ποιο πολυ στο χαλαρο και στο τρυφερο το πηγα και εγω ετσι ... φιλακια γλυψιματα πολλες αλαγες στασεων και το τελος φτανει στα βυζια της ...Δευτερος γυρος μετα απο κουβεντουλα με τα πραγματα να αρχιζουν να θυμιζουν τσοντα ..Ο δευτερος γυρος εληξε με καταθεση στο στομα της επειτα απο μια αργοσυρτη πιπα διαρκειας πανω απο 15 λεπτα... Κολαρακι δεν πηρα αλλα της το φυλαω για την αλλη φορα ....χα χα χα
Πιστευω οτι ειναι διαχρονικη αξια , και να και οι κρισεις ειναι καθαρα υποκειμενικες , εγω θα την ξαναδω με μεγαλη χαρα ..Ισως δοκιμασω και ενα διπλο με Bianca ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2015
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, spipis71, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2015
Το Βανεσσακι είναι τελειο. Ο ορισμος της γυναικας. Αλλα τι γινεται ? Αθηνα Θεσσαλονικη κάθε μερα ? Ουτε ο βεγγος νατανε !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1