Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τοσος ντορος στο σαιτ για το τιποτα!!!

Λοιπον η συναντηση εγινε τον Αυγουστο.
Η κοπελα ειναι Ξανθια με κανονικο υψος,εχει βυζαρες και κωλαρα.
Στο προσωπο μοιαζει με καμια χωριατοπουλα.
Τα βυζια ναι ωραια,μεγαλα αλλα κοπελια πρεπει να μαθεις να κανεις ισπανικο και να τα προσφερεις!!!
Φιλια δεν δινει,τα κραταει για το γκομενο!!!
Ηλικιακα ειναι περιπου στα 30.
Στο θεμα πιπα τωρα εχουμε και λεμε:εβαζε το κεφαλακι,το εβγαζε και το εφτυνε,μια,δυο,τρεις,πεντε,δεκα.Αυτο δεν ειναι πιπα!!!
Ορισμενοι που λενε οτι κανει καλη πιπα ας μου στειλουν πμ να τους στειλω εκει που πραγματικα κανουν ωραια πιπα!!!
Στο σεξ ηθελε να κανουμε τις στασεις που ηθελε αυτη και οχι οτι ηθελα εγω,οπου σε καποια φαση τη ρωταω,εσυ θα με πληρωσεις η εγω τελικα?
Σοσιαλ ταιμ:Αμα την αφησεις να μιλησει,δε θα σταματησει ποτε,ποτε μα ποτε,μου ειπε οτι ασχετο μπορει να φανταστει κανεις!!!
Το θεμα δεν ειναι ομως το σοσιαλ ταιμ,αλλα οτι με το που μπανει στο δωματιο δε σταματαει,ακομα και οταν εκανε μπανιο μιλουσε Κεφάλι σε τοίχο!
Ειχα σκοπο να κλεισω 2ωρο αλλα με τοση παρλα την εστειλα πριν την ωρα της..
Μου λεει θελεις και μασαζ?λεω ωραια μεσα στην τιμη ειναι και το μασαζ(ενα απλο χαδι,τι στο διαλο ουτε μασαζ ξερει?)
Μ'αρεσει που μου ειπε οτι δουλευε και σε αισθητικο κεντρο Κεφάλι σε τοίχο! ισως γι αυτο να εκλεισε το μαγαζι.
Με λιγα λογια μια βαρεμαρα σε ολο το μεγαλειο της.
Μετα απ'ολα αυτα φυσικα και δε θα την ξανασυναντουσα γιατι τα 100ε για μια τεμπελα 30αρα ειναι πολλα για την εποχη που ζουμε,πανε κοπελια να καθαρισεις κανενα σπιτι η να ξεσκατισεις κανενα γερο να δεις πως βγαινει το χρημα.

Υ.γ ο τροπος επικοινωνιας ειναι δυσκολος με μειλ(απανταει οποτε βρει χρονο)αλλα ρωταει πολλα προσωπικα στοιχεια και αυτη δε δινει τιποτα ακομα και το μειλ ειναι μουφα,το μονο πραγματικο ειναι οι φωτογραφιες της που φυσικα ειναι πριν καμια 5ετια η 7ετια,αρα το κορμι που βλεπετε στις φωτογραφιες δεν υπαρχει(το υπερτουμπανο)εχει λιγα κιλα παραπανω στην κοιλια

Καλα γαμησια σε ολους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.584
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mallias20, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Το όνομα έπρεπε να δουλέψει καλύτερα πιστεύω. Κατερίνα Λεζέ θα ήταν κάπως καλύτερο.
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Πιπα δεν κανει φιλια δεν δινει ειναι 30 χρονων δεν βαζει γλωσσα μεσα αυτο ειναι βασανιστηριο!!! Αυτη ειναι να τη στειλεις δωρο σε κανεναν που αντιπαθεις
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xa,xa...Ναι!
10 Σεπτεμβρίου, 2015
Καλη περιγραφη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4