Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη.
Παροτι ειμαι αρκετα χρονια μελος, μονο παρακολουθω και ενημερωνομαι εξου και οι μηδενικες μου κριτικες αλλα και posts. Κατι που θα αλλαξω σιγα σιγα.

Στα της συναντησης τωρα.
Τα δυνατα της σημεια εχουν ακουστει πολλες φορες οποτε θα αναφερθω σε μερικα σημεια που μου εκαναν εντυπωση.
1. Θετικο, Ενω ηταν σε cow girl χωρις να βγει και χωρις να μειωθει ο ρυθμος της γυρισε σε reverse cowgirl. Μου το ειχε κανει και μια ιεροδουλη σε studio αρκετα παλια και εκτοτε δεν το ειχα ξανασυναντησει.
2. Αρνητικο, το "squirting" της μου φανηκε αρκετα ψευτικο και εκβιαστικο. Ενω το διασκεδασα οταν το εκανε ενω τη δακτυλωνα η οταν την ειχα στα 4, δεν μου αρεσε οταν σταματησε τη καβαλα για να μου το φερει στο προσωπο .
3. Αρνητικο. Τα γλωσσοφιλα της. Δεν θα τα ελεγα φιλια ακριβως, πιο πολυ σαν βγαλε γλωσσα και γλυψε οτι περασει απο μπροστα σου. Αυτο βεβαια μπορει να οφειλεται και σε μενα, γιατι ενω στο sex θελω pse φασεις στα γλωσσοφιλα ειμαι ρομαντικος Έρωτας

Κατα τα αλλα, η γενικη της παρουσια σου μενει, απο την πολυ δυνατη πιπα μεχρι και το σκληρο doggy, συνολικα 2 γυροι σε full ρυθμους απο το 1ο sec, με λιγο μασαζακι στο τελος να ηρεμησουμε.
Τελος επειδη ειναι και 1η κριτικη το συστημα δεν μου επιτρεπει ανωτερους βαθμους στα 4 τελευταια οπου σιγουρα θα της εβαζα 9-10 σε αυτα, ενω και στην εμφανιση παροτι θεωρω 7 και 8 που εβαλα πολυ καλα, αν αναλογιστεις τη ηλικια της τοτε μιλαμε για πολυ δυνατο κομματι.

Μελλοντικα σιγουρα θα την ξανασυναντουσα. Γρηγοροι δυνατοι ρυθμοι, ωραιο σωμα σε πολυ καλη τιμη.

ΥΓ. Με συνεπηρε ο ρυθμος και ενω περασα δακτυλα απο την πισω τρυπουλα της δεν το κυνηγισα για anal. Επομενη φορα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Tanker1972

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2015
εχει πεσει η δουλεια !!τι να κανουμε για ολα υπαρχει το timing
04 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οριακα επικινδυνη ..
04 Αυγούστου, 2015
Ας παει να κανει εξετασεις να σβησει το ονομα της και να ποσταρει τα αποτελέσματα.Ετσι και οι κλωνοι που την κατηγορουν θα εξαφανιστουν και μεις θα εχουμε το κεφαλι μας ήσυχο
05 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χωρις να ξερεις το πραγματικο της ονομα και διαβαζοντας απο την αλλη εξετασεις με σβηστο το ονομα.. πως θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4