Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Call-Girls 8828
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ο τίτλος δεν αφορά την εμφάνιση. Μια χαρά είναι η κοπέλα. Κάποιοι θα την έλεγαν και κουκλάρα. Ολα τα' χει σωστά και με το παραπάνω. Αλλά από συμπεριφορά? Η χειρότερη που έχω γνωρίσει. Και εξηγούμαι: Την πήρα στον χώρο μου που τυχαίνει να είναι γραφείο. Γνωστό αυτό εδώ και πολλά χρόνια. Εχω πάρει κοπέλες μέχρι τώρα και καμία ποτέ δεν διαμαρτυρήθηκε. Κάποιες δεν τρελλάθηκαν και, όπως είναι φυσικό,με ρώτησαν, όμορφα και πολιτισμένα, κάποια πράγματα (και μπράβο τους), άλλες, όμως, το θεώρησαν και πολύ καυλωτικό το όλο σκηνικό και το έδειξαν αναλόγως (ή τουλάχιστον έτσι το' παιξαν ως επαγγελματίες...)...Αυτή με το που μπήκε μέσα στράβωσε άσχημα. τι είναι εδώ είπε με επιθετικά αγγλικά. Το γραφείο μου απάντησα. Και πού είναι ο καναπές? Εδω...Πολύ μικρός, το μπάνιο δεν κάνει, κλείδωσε μην μας την πέσουν, πού είναι οι άλλοι κριμένοι κλπ ..το αποκορύφωμα? Εσύ είσαι καθαρός? Και επειδή δεν μου το έχουν ξαναπεί , (γιατί και φαίνομαι και είμαι καθαρός, αφού αυτό το θεωρώ το Α και το Ωμέγα τόσα χρόνια στο κουρμπέτι...) όταν βγήκε από το μπάνιο της λέω. Πάρε αυτά τα χρήματα και φύγε, όχι γιατί δεν μου αρέσεις, αλλά γιατί you don't like at all και δεν γουστάρω καθόλου που δεν γουστάρεις. Οχι εμένα, γιατί αυτό έλειπε να θέλω και να με ερωτευτείς ...Την όλη φάση όμως δεν την έχεις και δεν είσαι και καθόλου επαγγελματίας, οπότε επειδή θα μιζεριάσω άσχημα πάρε τον driver και πήγαινε αλλού. Το σκέφτηκε, είδε ότι τη συμφέρει να πάρει κάποια αδούλευτα ευρουλάκια και την έκανε...Πρώτη φορά μου συμβαίνει....Τέτοια ξινίλα, μιζέρια, ανακριτική διάθεση και επιθετικότητα μαζί...Βάζω κακή βαθμολογία στο πρακτορείο γιατί δεν πήραν ένα τηλέφωνο να δουν τι έγινε και έφυγε άρον- άρον η κοπέλα. Αν την είχα διώξει κακήν - κακώς τζάμπα, όπως θα έπρεπε αν δεν σκεφτόμουνα το γραφείο μου, εννοείται ότι θα χαν κάνει φασαρία...Δεν πειράζει, ας φέρνουν εδώ διάφορα ανόητα πλάσματα που νομίζουν ότι μας κάνουν τεράστια χάρη που τις πληρώνουμε....Υπάρχει ανταγωνισμός μάγκες και θα φάτε μαύρο....Κρίμα γιατί το πρακτορείο έχει τις κορυφαίες Μαρία και Βερόνικα. Τι τις μαζεύει τις ψωνάρες??

Πληροφορίες Συνάντησης

Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
8.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2015
καλα εκανες και το ειπες μαν ....εσωσες κοσμο γιατι ειναι και ακριβη η συγκεκριμενη...Καπέλο
K
Kapsonis19891989
15 Ιουνίου, 2015
Αδερφε αφου πριν γεμίσεις, σκέφτηκες με το πανω κ όχι με το κάτω κεφάλι, μπράβο σου!
Τα περισσότερα ραντεβού τα κανω κ εγω στο γραφείο κ δεν είχα ποτε πρόβλημα.
15 Ιουνίου, 2015
?Μακάρι να βοήθησα...Τώρα πώς σκέφτηκα έτσι, ένας θεός το ξέρει γιατί έχω κάνει πολλές πατάτες στην καριέρα μου...
15 Ιουνίου, 2015
80 ευρω για το πολυ 10-15 λεπτα αποτι καταλαβα?ε οχι ρε φιλε,πες της φιλακια κ θα τα βρω εγω με το γραφειο σου κουκλα μου....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4