Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
νεος στο σαιτ πρωτη κριτικη αλλα για 5 χρονια παρακολουθω το σαιτ.40 χρονον εχω γαμηση τισ ποιο πολλες απο εδω μεσα απο ευα φαιη ελλη εως ναομι αλικη κλπ.Αυτο που εγινε με την Μαρινα δεν λεγετε με λογια ξερω οτι μετα απο αυτο θα σπασουν το τηλ.της.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ με το που μπαινει αρχισε τα φιλια και μετα μου λεει τι παιδαρος εισαι θα ευχαριστηθω γαμηση.και αρχιζει ο αγωνας. Πιπα διαφορες στασεις γλυφομουνι και εκει που ειναι πανω μου και χορευει αρχιζει το πρωτο σκουιρτ εγω της λεω οτι θα την αδειασω ολη.5 φορες το εκανε και μετα καθησε και αρχισε τα φιλια οχι οπως κανει παντα αλλα σαν να ειναι η γκομενα μου δυσκολο για Μαρινα αυτο.εγω δεν ειχα χυσει ακομα αργο παντα και οπως αρχιζει παλι ο αγωνας της λεω οτι θελω τον κωλο της και μου λεει ΒΑΛΤΟΝ ΜΕΣΑ.Μετα απο λιγο τα πεταξε τα υγρα παλι και αρχισε να τρεμει απο την καυλα.Μετα απο 1ωρα αγωνα μου λεει οτι θελει να πει τα χυσια μου γιατι με τοσα υγρα που εχασε πρεπει κατι να πειει.Και εγω την ποτισα και αυτη τα καταπινει μεχρι σταγονας.Ειπαμε και αλλα αλλα τα κραταω για μενα. Σε λιγο θα βρεθουμε παλι και μου ειπε οτι εχει τοσα υγρα που θα με πλυνει ολων.Αυτα ειχα να πω για την Μαρινα και οπως ειπα και στην αρχη δεν ειμαι κανα μικρος να τρελαθω εχω κανει πολλα.Αυτη ειναι η κριτικη μου και ειναι καθαρα τι αρεσει σε μενα αλλος μπορει να πει τι μαλακιες ειναι αυτες.Παντως 1.80 γυναικα με καλη φατσα και ποδια κολαση αδυνατη και εκφυλη δεν βρισκεις και σε αυτη τι τιμη.Και το κορμι ειρθε με 12ποντα και σουπερ μινι για οσους τα γουσταρουν αυτα.ΚΑΛΕΣ ΚΑΥΛΕΣ ΑΓΟΡΙΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ε4
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Borgia21

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2015
το θεμα ειναι οτι ειτε ειναι προμοτορας ειτε οχι οτι μπηκε ο κωλος στο μενου??????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
11 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπερα. Μλορεις να μου ατειελει το τηλεφωνο ;;
11 Ιουνίου, 2015
Καλησπερα . το τηλ σε πμ ποιος μπορει να μου το τειλει? Ευχαριστω
10 Αυγούστου, 2015
Μπορεις καπιος να μου στειλει το τηλ της μαρινας?
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3