Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
νεος στο σαιτ πρωτη κριτικη αλλα για 5 χρονια παρακολουθω το σαιτ.40 χρονον εχω γαμηση τισ ποιο πολλες απο εδω μεσα απο ευα φαιη ελλη εως ναομι αλικη κλπ.Αυτο που εγινε με την Μαρινα δεν λεγετε με λογια ξερω οτι μετα απο αυτο θα σπασουν το τηλ.της.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ με το που μπαινει αρχισε τα φιλια και μετα μου λεει τι παιδαρος εισαι θα ευχαριστηθω γαμηση.και αρχιζει ο αγωνας. Πιπα διαφορες στασεις γλυφομουνι και εκει που ειναι πανω μου και χορευει αρχιζει το πρωτο σκουιρτ εγω της λεω οτι θα την αδειασω ολη.5 φορες το εκανε και μετα καθησε και αρχισε τα φιλια οχι οπως κανει παντα αλλα σαν να ειναι η γκομενα μου δυσκολο για Μαρινα αυτο.εγω δεν ειχα χυσει ακομα αργο παντα και οπως αρχιζει παλι ο αγωνας της λεω οτι θελω τον κωλο της και μου λεει ΒΑΛΤΟΝ ΜΕΣΑ.Μετα απο λιγο τα πεταξε τα υγρα παλι και αρχισε να τρεμει απο την καυλα.Μετα απο 1ωρα αγωνα μου λεει οτι θελει να πει τα χυσια μου γιατι με τοσα υγρα που εχασε πρεπει κατι να πειει.Και εγω την ποτισα και αυτη τα καταπινει μεχρι σταγονας.Ειπαμε και αλλα αλλα τα κραταω για μενα. Σε λιγο θα βρεθουμε παλι και μου ειπε οτι εχει τοσα υγρα που θα με πλυνει ολων.Αυτα ειχα να πω για την Μαρινα και οπως ειπα και στην αρχη δεν ειμαι κανα μικρος να τρελαθω εχω κανει πολλα.Αυτη ειναι η κριτικη μου και ειναι καθαρα τι αρεσει σε μενα αλλος μπορει να πει τι μαλακιες ειναι αυτες.Παντως 1.80 γυναικα με καλη φατσα και ποδια κολαση αδυνατη και εκφυλη δεν βρισκεις και σε αυτη τι τιμη.Και το κορμι ειρθε με 12ποντα και σουπερ μινι για οσους τα γουσταρουν αυτα.ΚΑΛΕΣ ΚΑΥΛΕΣ ΑΓΟΡΙΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ε4
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Borgia21

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2015
Tύπε, μάλλον δεν παρακολουθείς το θρεντ της.. Σε έχει λούσει στο κάτουρο αν δεν το κατάλαβες.. Money Mouth
05 Ιουνίου, 2015
Σωστός!!! Καυτό κάτουρο γιαγιάκας.....!!!! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Z
z4
05 Ιουνίου, 2015
Ωρέ´´´ πέσανε οι δουλειές και άρχισε το προμοτόρρρρρρρ....!!!!
05 Ιουνίου, 2015
Λογου απώλειας κινητου μπορει καποιος να μου στείλει σε π.μ το τηλεφωνο τις...?
05 Ιουνίου, 2015
Τι έγινε ρε μάγκες η Μαρίνα άρχισε να δίνει κώλο Χμμμ;
05 Ιουνίου, 2015
Το τέλος με προβλημάτισε δεν έχω ακούσει άνδρα να λέει ΚΑΛΕΣ ΚΑΥΛΕΣ .
05 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν αναφερε οτι την πηρε απο κωλο
05 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"...της λεω οτι θελω τον κωλο της και μου λεει ΒΑΛΤΟΝ ΜΕΣΑ".Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
05 Ιουνίου, 2015
Ξαναζήση, γαμηση...μαλλον κάποιος είναι εντελώς ανορθόγραφος..ή μήπως να πώ ανορθόγραφη.. Ματάκι
"Καλές καύλες αγόρια" Χαμόγελο
05 Ιουνίου, 2015
Ενώ ο κριτής δίνει την εντύπωση ότι δεν γνώριζε την Μαρίνα αναφέρει ότι "δύσκολο για Μαρίνα" να φιλάει σαν την γκομενα σου. Για αντίφαση μου φαίνεται. Ενώ δίνει την εντύπωση ότι τον εξέπληξε, δηλώνει ότι δεν θα την ξανασυναντουσε με τίποτα. Λάθος έγινε? Τι να πω. Άλλη αντίφαση. Πολύ την προωθείς φίλε την Μαρίνα και σε κατάλαβαν. Πέσαν οι δουλειές και αφού βγήκαν νέες με χαμηλές τιμές και πέρασε η μπογιά της προσπαθεί με κάθε τρόπο. Αν πιστεύεις ότι σε γούσταρε τόσο και στα έκανε, αν στα έκανε, κάνεις λάθος. Η Μαρίνα είναι παλιά και μεγάλη που..... Μας δουλεύει όλους, δουλεύει πολλά χρόνια και εντατικά. Δουλεύει συνέχεια για αυτό δεν σηκώνει το τηλέφωνο. Κάποιες φορές χρησιμοποιεί κάποιους για να περάσει καλά. Αλλά σπάνια. Έχει πάθος με το χρήμα. Μας καυλωνει για να μας τα αρπάξει. Μεγάλη που..... μακριά. Βρείτε καμιά μικρούλα. Πάει να προσπεράσει τις κακές κριτικές περί πούρο, κλπ.
A
Alexis_Pap6
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3