Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
καλησπέρα συνάδελφοι κασκαντέρ !

Δεν διάβασα & την πάτησα, παίρνω τηλέφωνο μετά από το κλασσικό "ψάξιμο" για VFM & πετυχαίνω την κυρία.
Από επικοινωνία το κατέχει & ξέρει να πουλάει το "γαμήσι".

Έλα που μένω Διόνυσο & πήγα & την πήρα από Κηφισιά (πάλι καλά) όπου όντως όπως έχει αναφερθεί βαριέται να κουνιέται από την περιοχή του Hilton. Όπου το πρώτο πράγμα που με ρώτησε ήταν.... ναι το μαντέψατε το δωράκι της. Της απαντώ ευγενικά έχω τόσα, ξύνισε με την πρώτη. Μετά με την εμφάνιση μου & της απαντώ "αν θες το ακυρώνουμε..." "όχι γιατί έχω ανάγκη" μου λέει με υφάκι. Λέω από μέσα μου, άντε ας πάμε παρακάτω. Ωραίο πρόσωπο αλλά αρκετά αδιάφορη πάνω από 40χρ αλλά στέκεται πολύ καλά, μέχρι εκεί όμως.

Στο θέμα μας, 30λεπτά έφαγε Μαλακία στο social time, δεν με χάλασε. Με το που μπήκε σπίτι έβγαλε το γούνινο παλτό της & τσουπ τα δίδυμα. Μεγάλο στήθος μπορεί λίγο πεσμένο αλλά είμαι φαν του μεγάλου στήθους γιατί για μερικές την έχω αρκετά μεγάλη (21cm) & για το μπόι μου δεν το περιμένουν όπως & η ίδια που νόμιζε πως έκανα πλακίτσα. Τσιγαράκι & με το ζόρι ανέβηκε στο κρεββάτι για την σέντρα. Περίμενε να την γλύφω (που το διασκέδασα απίστευτα) & να κάνω όλη τη δουλειά εγώ, αμ δε!Γαμήσου Που λέτε, μετά από αρκετό γλύψιμο ΟΥΤΕ καν να με έχει κοιτάξει, απλά να παίζει με το νινί της & να μου σπρώχνει το κεφάλι που & που.

Σηκώνομαι, την πιάνω από το κεφάλι & της το βάζω στο στόμα γιατί ίσα ίσα που μου τον είχες παίξει ενώ έγλυφα. Αντέχει deepthroat αλλά δεν κατάλαβα αν γουστάρει άγριο η απλά περιμένει από τους άλλους για roleplay.... να την πήδηξα 30λεπτά στα 4όπου μου πέταξε την ατάκα "αν θες πήδα με & χωρίς Χμμμ; προφυλακτικό¨.... ΩΠ ! wait a minute! Βγαίνω με το κάγκελο & πετάω το προφυλακτικό, άλλη μια ξινόφατσα πετάχτηκε & της λέω "δεν είσαι καλά" την αρπάζω ξανά από το κεφάλι "σειρά σου να πιάσεις δουλειά" αρκετά πια.

Το κουλό της βραδιάς, έπεσε & κοιμήθηκε για άλλα 30λεπτά ! LOL, φωνάζω ταξί & με ανοιχτή παλάμη περιμένει το παραδάκι. NOPE! της απαντώ. Μετά από μικρό τσακωμό παίρνει δρόμο & σκέφτομαι .... wtf έκανα πάλι.

μιλάμε dudes

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
soundzero
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 parapaparas

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2015
Κριτικη βασισμενη πάνω στην ταινία Risky Business http://www.imdb.com/title/tt0086200/
28 Φεβρουαρίου, 2015
Τυπε μιλας αυτην την περιεργη γλωσσα της νεολαιας και δεν καταλαβα τιποτα.
Ξεχασες να πεταξεις και κανενα "τα σπερνει, λεμε" Εμμμμ
28 Φεβρουαρίου, 2015
troueno- thnx για το link φίλεΜατάκι & για το σχόλιο.

Δυστυχώς δεν είμαι φαν του Tom CruiseΛύπη
28 Φεβρουαρίου, 2015
Πουτανα και να σου πει "πήδαμε αμα θες και χωρις προφυλακτικο",τρια πραγματα μπορει να συμβαινουν:1ον η εισαι μεγαλος ψευτης.....,2ον η γκομενα εχει μεταδιδομενα νοσηματα και δεν την νοιαζει αν θα κανει σεξ χωρις προφυλαξη και 3ον πρεπει να ηταν υπο την επηρεια ουσιων η μεθυσμενη φουλ και δεν ηξερε τη εκανε.....!!!!! Χμμμ;
28 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οντως μουφα κριτικη..... Μαλακία Πολλες ταινιες βλεπει ο τυπος και ζει τον δικο του κοσμο online Κουλ
02 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γαμήσου
sorry Που δεν σας άρεσε, για να διαβασω δικές σας, επαγγελματίες εσείςΜαλακία
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6