Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σας, ημερομηνίας είναι ενδεικτική, το ραντεβού κλείστηκε σε κεντρικό ξενοδοχείο στην Αθήνα. Διαβάζοντας τις διάφορες κριτικές που υπάρχουν σε διάφορα sites έλεγαν για μια ελκυστική milf με πολύ καλό service και φωτογραφίες ακριβής. Αρχικά ήμουν διστακτικός διότι οι φωτογραφίες της έδειχναν ψεύτικες, αλλά υπερίσχυσε η περιέργεια και η.... ζέστη. Ανοίγοντας την πόρτα του ξενοδοχείου αντίκρισα μια πολύ όμορφη και ευδιάθετη 'Κυρία', ομολογώ μου πεσε το σαγόνι δεν περίμενα να είναι τοσο 'Κυρία'. Εμφανισιακά έχει πολύ ωραίο σώμα για 40αρα milf με σιλικονάτα βυζιά και πρόσωπο όμορφο για τα δικά μου γούστα. Ακολούθησε μια διαδρομή προς τον παράδεισο με μια πεπειραμένη 'Κυρία' με φιλιά πάθους, εναλλαγή πολλών στάσεων του sex, χωρίς από μέρους της να δείξει την παραμικρή ενόχληση ή δυσαρέσκεια ενώ γούσταρε τρελά. Δεν κοίταξε καθόλου το ρολόι της και συμπεριφέρθηκε άψογα, ενώ την στιγμή της αποκορύφωσης χωρίς να σκέφτομαι καθόλου φώναξα hallelujah. Ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου, να περάνατε όλοι καλά και hallelujah.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2014
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.591
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koumanidas, maniouel και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2014
Μπράβο το μιλφάκι, δεν το είχα στα υπόψιν χμμμ....
03 Νοεμβρίου, 2014
επεστρεψε η κυρια???
03 Νοεμβρίου, 2014
Συναγωνιστές, εχουμε καποιο τροπο επικοινωνιας?
03 Νοεμβρίου, 2014
Αληθεια ποτε εγινε η συναντηση ;.....επεστρεψε οντως η ειναι παλια γιατι και το καλοκαιρι να εγινε ηξερα οτι λειπει παρα πολυ καιρο..........Χμμμ;
03 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η συνάντηση έγινε λίγο πριν το καλοκαίρι αυτού του έτους
03 Νοεμβρίου, 2014
ισχύει το τηλέφωνο που τελειώνει σε *********923?
04 Νοεμβρίου, 2014
Άλλα λόγια να'αγαπιόμαστε...αποκλείεται να έγινε η συνάντηση το καλοκαίρι καθώς η συγκεκριμένη έχει σταματήσει από πέρισι, έχει κάνει καινούργια οικογένεια και μένει μόνιμα σε άλλη χώρα...κουκουρούκου κριτική για τα πανηγύρια...Μαλακία
(Updated: 04 Νοεμβρίου, 2014) 04 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λάθος πληροφορία εχεις φιλε μου, σου απάντησα ότι είχαμε επικοινωνήσει κατά της 15 Αυγούστου για ραντεβού το οποιο δεν εγινε από μέρους μου. Δεν εχω κανέναν λογο να λεω ψέματα, μόνο και μόνο για να ανεβάσω κριτική, ούτε την ξερω την κοπελιά. Πάντως σε ευχαριστώ που μου έδωσες την ευκαιρία να το διευκρινίσω και να θυμάσαι η ημιμάθεια ειναι χειρότερη απο την αμάθεια εντελώς φιλικά
04 Νοεμβρίου, 2014
daxnox ..το δικο σου προβλημα ποιο ειναι ?! και στις 2 κριτικες προσπαθεις να την πεις στους συναγωνιστες....γκομενα σου ειναι !?
05 Νοεμβρίου, 2014
H συγκεκριμένη είναι περίεργη ιστορία. Πριν κάποιους μήνες είχα μιλήσει 5-6 φορές μαζί της για ραντεβού, τη μία δε μπορούσε, την άλλη δούλευε αλλά δεν το απέκλειε μου έλεγε πάρε αύριο κτλ. Στο τηλέφωνο ακουγόταν συμπαθητική και αγχωμένη. Φυσικά σταμάτησα την προσπάθεια. Την συγκεκριμένη περίοδο γινόταν κουβέντα στο νήμα με τις ανεξάρτητες για αυτήν, κάποιος επέμεινε ότι είχε σταματήσει, κάποιοι ανέφεραν ραντεβού λίγο καιρό πριν. Σίγουρα πάντως πριν ένα χρόνο ήταν εδώ.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2