Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Call-Girls 12141
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν μου αρέσει να περιγράφω προσωπικές στιγμές με κοπέλες, θεωρώ ότι κάποιες καταστάσεις αξίζουν σχολιασμό. 'Οπως στην πρώτη μου κριτική έκρινα σωστό να θάψω μια κοπέλα, έτσι και σήμερα θεωρώ ότι πρέπει να γράψω για τη Νεφέλη. Όταν κάλεσα τον Κώστα, νόμιζα ότι η τιμή θα ήταν στα 120€ και όχι στα 150€ που παίζουν τα βαριά χαρτιά του γραφείου. Η τιμή και οι φωτογραφίες με έκαναν να πω από μέσα μου "πάλι κασκαντεριλίκια θα κάνουμε". Η κοπέλα απο κοντά είναι αγνώριστη, όχι προς το καλύτερο αλλά προς το πολύ καλύτερο. Ειλικρινά περίμενα μια μέτρια εμφανισιακά κοπέλα και αντί αυτού αντίκρισα μια πολύ όμορφη και προσεγμένη κοπέλα με σώμα καλύτερο από αυτό των φωτογραφιών . Ειδικά η προτελευταία φωτογραφία είναι η πλέον παραπλανητική. Όπως είπα και στην ίδια και στον Κώστα, αλλάξτε τις φωτογραφίες άμεσα. Οι κακές φωτογραφίες ήταν πάντα ένα θέμα του συγκεκριμένου γραφείου. Πεντακάθαρη, πολύ ευχάριστος χαρακτήρας και πρόθυμη καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Τα 150€ είναι πλέον αρκετά λεφτά, αλλά για εμένα ήταν η έκπληξη της χρονιάς. Επειδή το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω την πραγματική βαθμολογία, αυτή είναι:

Εμφάνιση (πρόσωπο)*= 8

Εμφάνιση (σώμα)*= 8

Γενική συμπεριφορά*=9

Επικοινωνία*=9

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή*= 9

Σχέση απόδοσης/τιμής*= 7

ΥΓ. Δουλεύει μέχρι τις 22:00 -23:00.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2014
Τι να πει κάποιος για τον Κώστα και τα κορίτσια του.
Πάντα ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος.
και τα κορίτσια του κορυφαία.
Ακόμα και εγώ που τα ωράρια μου είναι ανάποδα και με μικρά περιθώρια δεν έχω κανένα παράπονο.
Αντε να κανονίσουμε συνάντηση και με την Νεφέλη που είμαι σίγουρος ότι θα είναι καλύτερη από καλή
18 Ιουλίου, 2014
Ελληνιδα η' ρουμανα ειναι?
19 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελληνίδα
19 Ιουλίου, 2014
150 xωρις κωλο ειναι παρα πολλα, αν πεσει στο 80αρι το συζηταμε
19 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός ο παίχτης!!!!! Στα 80 αρχική θα τα τιμήσουμε παρα πολυ τα κορίτσια!!! Ακου 150.........ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Απο χρυσό ειναι...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Z
z4
02 Αυγούστου, 2014
Για CG τα 150 ειναι πολλα για την εποχη μας. ολα ομως συναρτηση ωρας και σερβις το οποιο δεν μας λεει ο φιλος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6