Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο πολυ διαβασμα και προσεκτικη αναλυση του μουσικου βιντεο στο οποιο συμετεχει(ευχαριστω τους ερευνητεςΧαμόγελοκανονιζω συναντηση λοιπον με την jessy σε γνωστο ξενοδοχειο στην συγγρου,οντως οπως εχουν γραψει και παρακατω ειναι πολυ πιο γλυκια απο κοντα οι φωτο την αγριευουν λιγο, οχι πως δεν τον επαιξα με τις φωτο απλα απο κοντα ειναι καυλιτσα γλυκια,αρχιζει το ματς λοιπον ηταν φιλικο και οχι για πρωταθλημα και η γηπεδουχος ομαδα ηταν χαλαρη,αρχιζει με παθιαρικο αργο γλωσσοφιλο και κατεβενει αργα με την υγρη ροζ γλωσσα της να μην χανει επαφη απο μενα και με κοιταγμα στυλ catwoman αρχιζει ενα αργο και σαλιαρικο ρουφηγμα,βλεποντας τον κιτσο μου πανω στην ρουμανομιλφοφατσα της και τον κωλο της να κουνιεται παιχνιδιαρικα αριστερα και δεξια ενω τον ρουφαει απολαυστικα δεν αντεχω αλλο και την προειδοποιω οτι το milkshake ειναι ετοιμο,σταματαει και μετα απο χαμογελα αρχισει ξανα τραβωντας μου μαλακια πολυ αργα και με την γλωσσα της να σφαλιαριζει τον πουτσοκεφαλο μου φερνει την μουναρα της πανω στην μουρη μου και αρχιζουμε 69 με τα βογγητα της jessy να δινουν υπεροχα vibrations στην ψωλη μου,αφου χορτασα τρωγοντας τις τρυπες της,την στηνω στα τεσσερα και κολλαω πανω στην κωλαρα εξαφανιζοντας τον κιτσο μεσα της και κοιτωντας στον καθρευτη αυτην την κυριλε μιλφομουναρα αρχιζω ενα προστυχο και ανελεητο σφυροκοπημα για μερικα λεπτα με κανα 2 μικρες καυλιαρικες διακοπες απο μερια της λογο πονου ,εντελως κατανοητες αφου σε καποια φαση ειχα σκαρφαλωσει στην κωλαρα πατωντας με τα ποδια στο κρεβατι σαν αδεσποτο που βρηκε να γαμησει σκυλι απο σπιτιΜεγάλο χαμόγελο,μετα απο πολλες εναλαγες στασεων ,την εχω κατω μπρουμιτα με την φατσα γυρισμενη στο πλαι φιλωντας την και γλυφωντας το αυτι της σε στυλ εισαι εγκλωβισμενη δεν μπορεις να ξεφυγεις απο την τιμωρια, δεν αντεξα αλλο και εχυσα ακουγοντας τα βογγητα της,μου εφυγε το αγχος ολου του μηνα,ο δευτερος γυρος ηταν πολυ πιο χαλαρος και ερωτικος και απο τους δυο μας,ηταν μια πολυ καλη εμπειρια χωρις πολλα λογια με πολυ παθος ομως, θα την ξανατιμησω σιγουρα οταν θα εχω τα λευτα παλι ειναι πολυ καλο μιλφ και μου βγαζει φαντασιωση οτι γαμαω γυναικα χρυσοθηρα παμπλουτου επιχειρηματιαΜαλακίααυτα απο μενα χαιρετω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2014
καλο το παραμυθι σου,αλλα δεν εχει δρακοΓλώσσα δυστυχως η γκομενα εχει εξελιχθει σε μεγαλη απατη..δεν αρχισε ετσι..πιο πολυ θα συμφωνησω στην κριτικη του φιλου με το μπιζελι..
08 Απριλίου, 2014
μπορω να εχω λινκ για το μουσικο βιντεο?
09 Απριλίου, 2014
μενιο... δεν μας τα λες καλα...
09 Απριλίου, 2014
Επειδή εγώ είμαι ο φίλος με το μπιζέλι...

Απάτη δεν τη λες. Δεν είναι κακό παιδί και δεν σε προσβάλλει. Αλλά δεν τη λες και κορυφαία. Κάπου στη μέση είναι η αλήθεια. Δηλαδή παίρνεις εμφάνιση και το τίμημα είναι ότι παραβλέπεις ορισμένα πράγματα...αν θέλεις βέβαια. Γιατί δεν είναι και η μοναδική σε αυτό τον κόσμο, υπάρχουν κι άλλες!
28 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε παιδια εγω περασα καλα δεν διαφονω οτι μπορει να ειναι ετσι οπως τα λετε ομως,ξερω εγω μπορει να ειχε κανει καμια μυτια οταν τα ειπαμε λεω εγω τωρα μαλλον ημουν τυχερος τι να πω;)
01 Ιουνίου, 2014
Τηλεφωνάκι του κοριτσιού (που λέει ο λόγος), πού θα βρούμε; Επίσης, το αλλοδαπό, διαμένει μόνιμα στην Αθήνα ή όχι;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6