Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιδιά καλησπέρα ειμαι καινούριος και πρώτη φορά γράφω.καταρχας θελω να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω κανένα οικονομικό πρόβλημα.η βερονικα ήρθε στο ξενοδοχείο μου άνοιξα την πόρτα και έπαθα πλάκα τι πλάσμα ειναι αυτό.μπηκε μέσα έβαλα κρασί τα είπαμε και πήγε για μπάνιο.φοβερω κορμί.στα του σεξ απλά υπέροχη φιλάει φοβερά πολύ καλό στοματικό και σεξ σε ολλες της στάσης δεν θελω να μπω σε πιο πολλές λεπτομέρειες τα έχουν πει και τα αλλά τα παιδιά.ενα θα πω έμεινα τρέις μέρες αθηνα και την κάλεσα και της τρεις την 3φορα που ήρθε δεν κάναμε σεξ δεν ήθελα.ηθελα απλά να την έχω στην αγκαλιά μου και να την φιλάω.η βερονικα βέβαια ήθελε αλλά δεν την άφησα.θα με πήρε βλάκα άλλα αυτό ήθελα.το Σάββατο ανέβη αθηνα για να την δώ αλλα της έτυχε κάτι και δεν δούλεψε τελικά δεν πειράζει θά ξανά ανεβώ.ευχαριστω το γραφείο και τον Παναγιώτη.βερονικα είσαι κούκλα..μην με πητε αγαμητω δεν ειμαι..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2014
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2014
εισαι ντιπ για ντιπ μαλακας
18 Μαρτίου, 2014
Αφού έχεις λεφτά ρε φίλε όπως λες,πιάστην γκόμενα να σε παραδεχτούμε όλοι ότι είσαι ο ιδανικός πιρφόροςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
18 Μαρτίου, 2014
E αφου εχεις λεφτά ρε τύπε και την ερωτεύτηκες, πού κολλας?
Πες στο κοριτσι να τα παρατήσει και προχώρησέ το. Πού ειναι το προβλημα?
Θα κάνεις και μια καλη πράξη. Ετσι ξηγιούνται οι ερωτευμένοι.
18 Μαρτίου, 2014
Κατι λεφταδες σαν τον φιλο χαλανε την πιατσα κ εμείς λέμε συνέχεια απο εδω μεσα μην τους τα δδυνεται έτσι τα λεφτά κ αυτή τπτ ακου δεν ήθελα σεξ ήθελα να την δω μόνο τραβα στο Σούνιο να δεις τι ηλιοβασίλεμα άμα είναι ρε μαν ..
S
sohoviz
18 Μαρτίου, 2014
Γράφω πρώτη φορά και μάλλον δεν τα εξήγησα και πολύ καλά.οταν είπα δεν έχω οικονομικό πρόβλημα το είπα για να μην αρχίζουν και λένε ότι πέταξα λεφτά που την κάλεσα 3 φορές δεν είπα ότι ειμαι πλούσιος.επισης ο τίτλος ειναι αυτό που πέρασα εγω στην αθηνα δεν παει να πη ότι θα την παντρευτώ την κοπέλα ειμαι είδη παντρεμένος.παιδια μια περιγραφή έκανα χαλαρώστε. Καλά να περνάτε......
18 Μαρτίου, 2014
Τύπε την πληρώσες μια ώρα για να την έχεις αγκαλίτσα;
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Καλά εσύ είσαι πιρφόρος, την κοπελίτσα δεν τη λυπήθηκες;
18 Μαρτίου, 2014
Με νικ "mispiggi" κι' αυτο ανορθογραφο, που πας ρε Καραμητρο; ΜαλακίαΜαλακία
18 Μαρτίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια..εγραψα μια κριτηκι πολύ σοβαρα το πηρατε η πιο πολύ...ο καθενας γραφη αυτό που περνα με την κοπελα...και φυσικα κανουμε και την πλακα μας και γραφουμε και στα ορια της υπερβολης....δεν είμαι μαλακας μια κριτηκι εκανα με ληγω υπερβολή όπως κανουν ολοι....να σε καλα με υγεια σου ευχομαι.....
18 Μαρτίου, 2014
κληρονομιά έτσι ? γιατί από γράμματα δεν σε βλέπω να το χεις...

το γιατί από 2/2/14 που την συνάντησες κάβλωσες στις 16/3 να γραφτείς στο site και να βάλεις κριτική πώς το εξηγείς Χμμμ;
18 Μαρτίου, 2014
και μετα περιμενει καποιος να παει μπροστα αυτη η χωρα με τοσους μαλακες? Μαλακία
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3