Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι κριτικές μέχρι τώρα διθυραμβικές οι φωτογραφίες της Βερόνικα most promising όποτε δεν υπήρχε κάτι ανασταλτικό στην όλη κατάσταση μιας και δεν υπάρχει κατι άλλο ενδιαφέρον εκεί έξω σε αυτή την τιμή.
Η συνάντηση έγινε στον Πρίαμο (είχα καιρό να πάω εκεί μου έκανε εντύπωση πώς είναι πιο φθηνό απο το Λακόμπα...)Την προκαοθορισμένη ώρα χτύπησε η πόρτα. Πρέπει να ομολογήσω πως τα έχασα μόλις την είδα, σάστισα, εξεπλάγην με το πόσο όμορφη είναι.Και όταν λέω όμορφη εννοώ πως είναι όμορφη με την φυσική έννοια και όχι επιτηδευμένα. Μετά απο σύντομες συστάσεις πρότεινε να πάει στο μπάνιο να ετοιμαστεί και εγω κάθισα στο κρεβάτι κουνόντας το κεφάλι μου χαμογελώντας....
Μετά και το δικό μου φρεσκάρισμα ξεκίνησε μια 1000% GFE κατάσταση, παθιασμένα φιλια και χάδια σε όλο σώμα, είναι πεντακάθαρη και μοσχοβολάει,το δέρμα της απαλό και καθαρό. Εκπληκτική πίπα υγρή με και χωρις χέρια με ενδοιάμεσες φλογερές ματιές που με έφερναν όλο και πιο κοντά στο να με πεθάνει...μετα απο ένα ατελείωτο 69 ήρθε και το τέλος, la petit morte που λένε και η φίλη μας οι Γάλλοι τόσο ποιητικά...
Υπήρξε και δεύτερος γύρος το ίδιο έντονος σε διάφορες στάσεις (νομίζω ότι πέρα απο τέλειο GFE πρέπει να έχει άνετα και το PSE απλά εμένα δεν μου έβγαινε...Έρωτας) με το τήλεφωνο της να χτυπάει αφού είχαμε περάσει κατα πολύ την προκαθορισμένη ώρα.
Εν κατακλείδι η Βερόνικα είναι τέλεια.Φαίνεται να απολαμβάνει αυτό που κάνει και αν της φερθήτε όμορφα και ευγενικά θα σας το ανταποδώσει πολλαπλά. Βέβαια είναι δραματικά επικίνδυνη για κάθε λογής αγαπούληδες και γεροντοξεκούτηδες (μέσα και εγώ σε αυτην την κατηγορία), διότι σε κάθε σπιθαμή του σώματος της αναγράφεται η λέξη ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ... so Proceed with extreme caution Γερο-μύστης
Καλά να περνάτε και να είστε υγιείς και φρέσκοι το 2014!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
andonis21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2014
ωραιος..ποτε την συναντησες?
11 Ιανουαρίου, 2014
Κι εσύ την έπαθες;;;
Στην εκσπερμάτωση (μάλλον) έχεις δώσει λάθος επιλογή. Ή σε σένα έκανε cim? Και μια απορία....ΠΟΙΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΣΕ ΜΑΥΡΊΣΑΝ;;;;
12 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την Παρασκευή που μας πέρασε φίλε.
12 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

'Ελα ντε...Γλώσσα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4