Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tο ραντεβου εγινε στο ****** .Με το πυ ανοιγει η πορτα αντικρυσα μια κοριτσαρα 1,80 πιτσιρικι.Με περιμενε στο κρεβατι αφου ειχε βγει απο το μπανιο,καναμε συστσασεις και κατευθεια στο μπανιο.Ορμαει στο κρεβατι για να μη χανω χρονο και κατευθεια στο ψητο.Η Valentina χαλαρη αρχιζει τη συζητηση περιπου 10 λεπτα για να σπασει το παγο και χαλαρα μου κλεινει το ματι και ξεκιναμε.Με το που βγαζει τη πετσετα αντικρυζω τη super κορμαρα, ποδαρες βυζαρες,στεγνο μωρο με πλουσιο στηθος,το προσωπο παιδικο με σπηρακια της εφηβειας.Ορμαει πανω μου και αρχιζει να τριβεται και παραλληλα να μου χωνει τισ βυζαρες στο προσωπο,μετα αρπαζι το frape και αρχιζει το ρουφηγμα και το σπατουλαρησμα, δεν αντεξα για πολυ τη γυρναω για 69,εκει αντικρυζω τη super kolara με ενα πεντακαθαρο νινι μεγαλο εξωτερικα χωρις χειλακια με μια πεντακαθαρη κολοτρυπιδα.Σπατουλαρισμα και απαλα δατυλακι.Στενο σφυχτο και πεντακαθαρο.Μετα μου βαζει το cindom με μια χουντινι κινηση και αρχειζουμε τις στασεις ,στην επομενη σταση κατεβηκα ,και κατευθεια στο μπανιο,μετα ακολουθησε χαλαρωση με massage με συνοδεια μουσικης ,μετα ντυνομαι και παω να φυγω η Valentina χαλαρη,με το που κλεινω τη πορτα θυμηθηκα οτι δεν πληρωσα κουδουνι και παλι μεσα ,χαλαρα μου απανταει οκ δεν τρεχει τιποτα,αυτοπεποιθηση οτι θα ξαναγυρισω.Προσοχη να μη χασουμε το μωρο ,ενα μπραβο στο SIR K.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2014
Κατευθείαν φίλε..κατευθείαν κ το άλλο που σου έβαλε λέγεται condom!!
11 Ιανουαρίου, 2014
Ρε μεγάλε, μας άγχωσες...πάρε και καμιά ανάσα. Ααα και λιγάκι ορθογραφία. Κατά τ'άλλα πάντα τέτοια!
14 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Oτι πεις δασκαλε
14 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα χασα μεγαλε ξεχασα και το ονομα μου και που βρισκομαι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4