Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Call-Girls 8647
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φίλοι μου, κατ' αρχήν η βαθμολογία αν μπορούσα θα ήταν σε όλα 10 αλλά για κάποιο λόγο το σύστημα δεν με αφήνει να επιλέξω παραπάνω βαθμολογία.
Την συγκεκριμένη κοπέλα την συνάντησα για δεύτερη φορά αν και σπάνια παίρνω δεύτερη φορά κάποια κοπέλα, θα πρέπει να μου αρέσει πάρα πολύ όπως φυσικά και η συγκεκριμένη.
Επειδή δεν μου αρέσει να μπαίνω σε λεπτομέρειες για τις προσωπικές στιγμές μου με μια κοπέλα το μόνο που έχω να πω είναι ότι η καρολίνα είναι ένα αστέρι σε όλα της. Φιλική, ευδιάθετη και σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι με ένα κορίτσι που γνώρισες κανονικά έξω και όχι με μια επαγγελματία. Πεντακάθαρη. Πανέμορφη, με εξαιρετικό σώμα. Δεν βιάζεται να σε ξεπετάξει και το πιο σημαντικό γουστάρει αυτό που κάνει.
Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση (και δεν το έχω ξανασυναντήσει) είναι ότι ενώ είχαμε τελειώσει τον δεύτερο γύρο και θέλαμε κανα δεκάλεπτο για να συμπληρωθεί η μιάμιση ώρα την κάλεσε το γραφείο για να κατέβει και εκείνη απάντησε ότι θα κατέβει όταν κλείσει κανονικά η μιάμιση ώρα. Την ρώτησα γιατί απάντησε κάπως απότομα στην κοπέλα του γραφείου και μου απάντησε ότι αυτή τη στιγμή προτεραιότητα έχω εγώ και όχι το γραφείο.

Ειλικρινά αυτή η κοπέλα είναι μέσα στην καρδιά μου, όχι γιατί είναι άψογη σε όλα αυτά που κάνει σχετικά με την απόλαυση του πελάτη αλλά γιατί βγάζει μια ανθρωπιά και αθωότητα που σπάνια συναντάς σε cg.

Σχετικά με τις φωτογραφίες που είναι δημοσιευμένες στο athensjoy μπορώ να πω ότι αδικούν την κοπέλα, Live είναι πολύ πιο όμορφη με γατίσια μάτια και υπέροχο χαμόγελο.

Όσο αφορά τώρα τα τρία κορίτσια που απαντούν στα τηλέφωνα του γραφείου, έχω να πω επίσης τα καλύτερα. Εξυπηρετικότατες όλες τους, ευγενικές και πάνω απ' όλα ειλικρινέστατες.

Μακάρι το συγκεκριμένο γραφείο να είχε περισσότερες κοπέλες και να μην χρειαζόταν ποτέ να ρισκάρω την μιάμιση ωρίτσα που διαθέτω στον εαυτό μου μια φορά την εβδομάδα για να περνάω καλά ψάχνοντας κοπέλες από άλλα γραφεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 20, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 19
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ όταν τα 17 από τα 18 σχόλια θεωρούν την κριτική σου διαφήμιση για το γραφείο εγώ δεν έχω να προσθέσω κάτι...ευτυχώς οι εδώ αναγνώστες έχουν γνώση και επίπεδο ...τώρα αν πέρασες τόσο σούπερ που ενθουσιάστηκες μαγκιά σου και μακάρι πάντα να περνάς καλά ...
Οσο για αυτό που είπες για τους υπόλοιπους που γράφουν κριτικές...οι κριτικές γράφονται για την πάρτη μας μάγκα και μόνο αν έχουμε κάτι να πούμε για να διαφωτίσουμε τους υπόλοιπους...εγώ για παράδειγμα με γκόμενες που έχω περάσει ξενέρωτα ή ήταν μια από τα ίδια δεν έγραψα τίποτα...
Η κριτική σου είναι γεμάτη από αντιφάσεις,γλύφεσαι με το γραφείο (για το συγκεκριμένο γραφείο έχουμε όλοι άποψη)και αναρωτιέμαι τελικά αφού ήταν η δεύτερη σου φορά με την κοπέλα και βρήκες διαμάντι γιατί δεν έγραψες κάτι από την πρώτη φορά που την είδες? ...Εκτός αν αρχίσεις και εσύ την παρλαπίπα του όσο περισσότερες φορές την συναντάς τόσο πιο πολύ βελτιώνεται....Ξέρεις τι παππάτζες διαβάζουμε εδώ μέσα και απλώς τις προσπερνάμε? Αλλά τώρα να θές πουτάνα που την ξέρουμε 3-4 χρόνια πότε σαν cg, πότε σαν ct ,που έχει δουλέψει σε 3 γραφεία να μας την παρουσιάσεις ως 10άρι την στιγμή που είναι ένα 7άρι και μόνο όταν έχει κέφια τότε συγνώμη αλλά θα τα ακούσεις Γερο-μύστης
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 19
1 2