Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τρελες ζοχαδες στο γραφειο, αρκετος πονοκεφαλος, οποτε κοιταω τις επαφες στο μαυρο μπλοκακι προς ευρεση της καταλληλης εκτονωσης.

Με 2-3 sms κανονισαμε για μια ωριτσα.

Προκειται για μια κοπελα νεα και φρεσκια με παιχνιδιαρικα ματακια. Σωμα σφιχτο, οχι αδυνατο ή μοντελε, αλλα σε καμια περιπτωση χοντρη. Κατα τη γνωμη μου ειναι ο ιδανικος σωματοτυπος που πρεπει να εχουν οι γυναικες. Ναι ειμαι της ανατολιτικης κουλτουρας...Το υψος της στο 1.60κατι περιπου, στηθος σχεδον 3αρι φυσικοτατο, χαρμα οφθαλμων και χεριων.

Χτυπησε την πορτα ενω φρεσκαριζομουν. Της ανοιγω, ρουφηχτο φιλακι στο στομα, γδυνεται και βουρ στο μπανιο μαζι μου. Δεν ηθελα και πολλα πολλα, με ετριβε, με επλενε κι ετοιμος ο μικρος.

Βουτια στο κρεβατι, οπου με περιποιηθηκε δεοντως, ανταποδιδω και καταληγουμε σ ενα ωραιο 69 πινελιαζοντας και ρουφωντας ο ενας τον αλλον. Η συνεχεια εξελιχτηκε σε χαλαρο σεξακι, με 2-3 στασεις. Με βρηκε το τελος με το Αλικακι στα 4. Δευτερη φορα δεν επιδιωξα, αλλα προσφερθηκε και μου εκανε ενα μασαζακι οπου με χαλαρωσε πληρως. Χαλαρη κουβεντουλα για διαφορα και αναχωρηση περνοντας ο καθενας το δρομο του.

*οδηγιες προς ναυτιλομενους*
Εαν θελετε τη μοντελα τη 2μετρη με το γραμμωμενο κορμι και τα ατελειωτα ποδια, ψαξτε αλλου. Εαν ομως θελετε να περασετε μια χαλαρη ωρα με μια φρεσκια κοπελα της διπλανης πορτας και με ορεξη να σας ευχαριστησει, δοκιμαστε και κατα τη γνωμη μου δε θα χασετε.

Να περνατε καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Capt.Bligh
Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
28
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 28 Σεπτεμβρίου, 2013) 27 Σεπτεμβρίου, 2013
Τύπε μου αρέσεις διότι είσαι φειδωλός στις βαθμολογίες σου, ιδίως όσον αφορά το εμφανισιακό κομμάτι.
Διότι έχουμε δει απίστευτα 9άρια και 10άρια για μέτριες γκόμενες που με το ζόρι τις κοιτάζει κάποιος στο δρόμο...
28 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φειφωλός... ρε φοιφη... τι έπαθες?
30 Σεπτεμβρίου, 2013
το 8 ειναι το τελειο
το 9 ειναι το θεικο
το 10 απλα δεν υπαρχει

τις καλημερες μου

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3