Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 13 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνια στο περιπου

Συναντηση με την Κατερινα πρωινες ωρες στα νοτια.

Η Κατερινα, ειναι οπως και στις φωτογραφιες.
Mαυρα ισια μαλλια κατω απ’ τους ωμους, και προσωπο λιγακι σπασμενο που προδιδει τα 40+ χρονια της. Δεν την λες ασχημη αλλα ουτε και κουκλαρα. Συμπαθητικη θα ελεγα, βγαζοντας ομως για τα δικα μου δεδομενα αρκετο sex appeal. Το κορμι της τελειως στεγνο και γυμνασμενο, 2 στηθακια λεμονακια που λενε στο χωριο μου, κοιλια τελειως φλατ και ενα κωλαρακι που θα το προτιμουσα πιο τσουπωτο και ψωμομενο. Ποδια λεπτα και αρκετα μακρυα, περιποιημενα, οτι πρεπει για παιχνιδια μαζι τους.

Μετα το μπανακι μας και αρκετο μπλα μπλα (ναι μιλαει και καπνιζει αρκετα), απολαυσε (ετσι ειπε τουλαχιστον) το μασαζ που ζητησε να της κανω. Σειρα της μετα, οπου εκτος απ τα χερια, μου εκανε μασαζ και με τη γλωσσα της απο το σβερκο μεχρι τα ποδια, χωρις να αφησει σπιθαμη για σπιθαμη... Στον αγωνα δε λεει σε τιποτα οχι (εκτος απο κωλο που δε δινει) και ειναι πολυ συμμετοχικη. Το στοματικο ναι μεν χαλαρο, αλλα με καλη τεχνικη δε (θα το προτιμουσα λιγο πιο εντονο). Αν εχετε ορεξη, περιποιηθειτε την αρκετα στο νινακι της και δεν θα σας βγει σε κακο...αμα παρει μπρος και γουσταρει, θα σας κρατησει στο κρεββατι επ αοριστον...

Το ιδανικο ραντεβου με την Κατερινα ειναι 1 1/2 ωρα+ μιας και χρειαζεστε αρκετο χρονο για socializing…

Μην περιμενετε να δειτε καμια επαγγελματια call girl.

Δινει την εντυπωση, οτι προσπαθει οσο μπορει και η ιδια να εκμεταλλευτει αυτο που κανει και για δικια της ευχαριστιση.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Capt.Bligh
Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
28
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Την πίπα με σκούφο εσύ την ζήτησες?
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Της έχω στείλει μήνυμα για το τηλ της, αλλά με έχει γράψει κανονικότατα...
19 Σεπτεμβρίου, 2013
yeap
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3