Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 1 10
Call-Girls 4453
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πάνω στην παραζάλη μου και αφού έχω διαβάσει επί ώρες τα threads για το συγκεκριμένο θέμα, αρχίζω να παίρνω τηλέφωνα. Μετά από κάποιες αποτυχημένες απόπειρες, καταλήγω στο γραφείο Athens Joy, όπου με ενημερώνουν ότι εκείνη τη στιγμή δουλεύουν 2 κοπέλες, μια εκ των οποίων η Deniz. Αφού συζητάμε λίγο το πακέτο και τι περιλαμβάνει τις λέω "όμως, στις φωτογραφίες δεν δείχνει πρόσωπο και δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι", ωθώντας την να μου πει λεπτομέρειες. Μου λέει, "μπορεί να την έχεις δει στην τηλεόραση, έπαιζε στον εραστή δυτικών προαστείων" υπονοώντας, είτε ότι μοιάζει στη Μαριλίτα Λαμπροπούλου, είτε ότι ήταν κομπάρσα. Τελικά, ήρθε με 25' καθυστέρηση και ήταν το κακέκτυπο της Μαριλίτας. Προσοχή! Μην μπερδευτείτε... Καμία σχέση με την εμφάνιση! Της έφερνε λίγο στη γλυκύτητα. Τέλος πάντων, μπαίνει μέσα, κοντή, γενικά μινιόν. Δεν είχε άσχημο σωματάκι και η συμπεριφορά της ήταν τυπική. Μικρό έως κανονικό βυζάκι, το ίδιο και το κωλαράκι. Γλυκό προσωπάκι, αλλά μέχρι εκεί. Είναι ανακριβής και στρεβλωτικός οποιοσδήποτε συσχετισμός με τη Μαριλίτα. Χωρίς πολλά-πολλά περάσαμε στο προκείμενο, όπου μου ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει πρωκτικό και ότι κακώς το γράφει στο site. Η πίπα ήταν αξιοπρεπής χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. DT δεν μπορούσε να κάνει, ούτε καν το αποπειράθηκε. Στο sex, επίσης τυπική, με κάποια ψεύτικα βογγητά και χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή. Γενικά, ήταν επιπέδου μπουρδέλου που έχεις πέσει σε κοπέλα που, μια βαριέται - μια βιάζεται να τελειώσει. Αφού ξενέρωσα με το σεξ και δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω έτσι, της είπα να τον πάρει στο στόμα και να τελειώσω στην πίπα. Μου είπε ότι δεν θέλει να τελειώσω στο στόμα της! Τελείωσα κακήν κακώς στο στήθος της και είδα ότι είχανε περάσει μόλις 20 λεπτά. Πήρα στο γραφείο και τους είπα ότι αφού δεν είχε άλλο προφυλακτικό και δεν έδινε κουλούρι (πράγμα που μου είχαν πει πως έκανε), ρίχνει της προσδοκώμενες υπηρεσίες και το ίδιο θα έπρεπε να γίνει και με την τιμή. Άλλωστε, είχε κάτσει μόλις 20 λεπτά. Μου είπε "θα στείλω τον οδηγό να σου φέρει". Της είπα "άστο καλύτερα" και έκλαψα τα 100€. Εντάξει, το VFM δεν υπάρχει, απλά. Κανονικά, θα έπρεπε να κοστίζει 20€ στη Φυλής. Φυσικά, μετά από όλα αυτά που μου είπαν στο τηλέφωνο (και την ανακολουθία της πραγματικότητας), έχει θιχτεί η αξιοπιστία του συγκεκριμένου γραφείου ανεπανόρθωτα. Έφαγα φόλα ολκής! Μην πάθετε κι εσείς το ίδιο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2013
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
tricky
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
86
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού