Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές(κακό...συμφωνώ...)...όμως....πάντα μου είχαν κάνει εντύπωση όλες αυτές οι ενθουσιώδεις κριτικές για την ΜΑΡΙΝΑ.....είχα προσπαθήσει κάποιες λίγες φορές και πάρα πολύ αραιά να την δω....δεν είχε τύχει...κάποιες φορές που μπορούσε...δεν μπορούσα....άλλες φορές πάλι ήταν ''άφαντη''...εντύπωση μου είχε κάνει και μια πάρα πολύ αρνητική κριτική για το Μαρινάκι....σχετικά πρόσφατα....αυτός είναι λοιπόν ο λόγος αυτής εδώ της κριτικής!!!

Συνοπτικά....η Μαρίνα είναι άψογη και κορυφαία περίπτωση ψηλού ώριμου μωρού με εντυπωσιακό σώμα....δεν είναι και παιδούλα!!!Παρόλα αυτά συνεχώς προσπαθούσα να αποφασίσω που υστερεί σε σχέση με μια παιδούλα και δεν βρήκα κάτι.....πολλές ελληνίδες την ζηλεύουν και αυτές κάτι θα ξέρουν....και γαμώ τις ποδάρες,βυζάρες-που εμένα μου άρεσαν πολύ- εκπληκτικός πωπός....εκπληκτικός....για μένα όλα εκπληκτικά...πάρα πολύ καλό σώμα...και στο πρόσωπο εντάξει δεν είναι μοντέλο-μανεκεν είναι όμως μια χαρά!!!απολύτως μια χαρά!και πολυ καλό παιδί όντως!
Στα του αγώνα την βρήκα απολαυστική...ότι προλαβαμε σε μια ώρα....τα ξέρετε......την επόμενη φορά θα περιγράψω την αγωνιστική περίοδο...

Α!ΛΑΚΟΜΠΑ φυσικά!καλό....κρίμα που έχει τόσο καλή ηχομόνωση......ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
ΜΑΡΙΝΑΚΙ νασαι καλα!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας


α!παλι α!οι φωτο την αδικούν την κορμάρα της!!!πάρα πολύ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
aoratos33
Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2013
δεν είχε τύχει...κάποιες φορές που μπορούσε...δεν μπορούσα...

-Ελα Μαρινακι μπορεις να συναντηθουμε σημερα το βραδυ?
-Ναι μωρο μου
-Οκ γιατι εγω δε μπορω...
10 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧαΧαΧα Κουλ
10 Ιουλίου, 2013
το ξερω....τα λεω περίπλοκα......
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3