Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον μετα απο κουβεντα με συναγωνιστη απο δω που ειχε δοκιμασει οπως ειπα και στο φορουμ τιμηθηκε η Ελενα.
η συναντηση κανονιστηκε ευκολα με ενα τηλεφωνημα αφου μιλαει ελληνικα και μετα απο λιγο βρεθηκαμε.εμφανισιακα η Ελενα δε μπορω να πω οτι περναει απαρατηρητη κοιτωντας τη στο δρομο ντυμενη.ειναι ψηλη,λεπτη με μακρια ξανθα μαλλια,καλη κορμοστασια και πολυ ωραιο περπατημα.ηρθε στο ραντεβου ντυμενη απλα με ενα μοντερνο ελαφρως σκισμενο τζηνακι κι απο πανω φορουσε ενα μπλουζακι λιγο στενο που αναδεικνυε το μπουστο της.αντικρυζοντας τη και συγκρινοντας αυτο που ειχα δει και βλεπω παλι τωρα στις φωτο της εχω να πω οτι υπαρχει καποια βελτιωση για να υπαρξει καλυτερο αποτελεσμα,χωρις να φευγει πολυ απο την πραγματικοτητα.αφου συστηθηκαμε προχωρησαμε στα ενδοτερα που λενε και πηραμε δωματιο στο ξενοδοχειο.μετα απο λιγη κουβεντα και στο δωματιο προχωρησαμε στο παρασυνθημα ξεκινωντας να γδυνει ο ενας τον αλλον.βλεποντας λοιπον τωρα καλυτερα το σωμα της σημειωνω εδω οτι τα σημαδια του χρονου (εγω νομιζω 40+)ειναι ορατα καλυτερα πανω της και εξηγουμαι.το βυζι αν και καλο σε μεγεθος για μενα,εχει την πλαστικη του οπως λεει κι ο φιλος απο κατω αλλα δεν ειναι και τοσο πετυχημενη κι αυτο της αφαιρει ποντους.επισης εχει μια φυσιολογικη χαλαρωση χαμηλα στον κωλο χωρις ομως να ειναι ασχημος και τελος ειδα και μια μικροβελτιωση στα χειλη τα οποια τη βοηθανε παρα πολυ οταν τα χρησιμοποιει και τα χρησιμοποιει πολυ καλα.ξεκινημα του πρωτου γυρου του αγωνα λοιπον με καταπληκτικη ακαποτη πιπα απο μερους της χωρις καθολου χερι και ρουφηγμα αρχιδιων μεχρι τελικης εξαφανισης.εγω ασχολιομουν συνεχως και δαχτυλιαζα το μουνακι της μεχρι που δεν αργησε να ερθει το τελος στα χερια της αφου ΔΕΝ κανει cim-cif.στο δευτερο γυρο ομως εδωσε ρεστα.ξαναειπα και πριν για τα χειλη της.τρομερα γλωσσοφιλα,ελαφρα δαγκωματα στα χειλη,και γλυψιμο στον πουτσο για σεμιναριο,τα αρχιδια μου ειχαν εξαφανιστει.μου ζητησε να τη γλυψω κι εγω γιατι της αρεσει οπως μου ειπε αλλα βρηκα μια δικαιολογια και το αρνηθηκα αυτη τη φορα,οχι γιατι δεν ηταν καθαρη ή περιποιημενη,αλλα μαλλον ειμαι επηρεασμενος ακομα απο τα τελευταια που ακουστηκαν.εδω το εκοψα κι απο τη δικια μου για λιγο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!το δαχτυλιασμα ομως επεφτε χωρις σταματημο.μετα το περασμα του προφυλακτικου ανεβηκε απο πανω μου σε σταση αναποδο cowgirl και ξεκινησε η ιππασια.μετα γυρισε κανονικα cowgirl και συνεχισε με δυναμη και κατα διαστηματα επεφτε πανω μου και με ρουφαγε.τι γλωσσοφιλα ηταν αυτα??καταλαβαινα οτι το τελος θα ερχοταν συντομα παλι και σταματαω και τη γυριζω σε πισωκολλητο για να εχω τον ελεγχο του ρυθμου κι εκει μετα απο λιγο κατεθεσα σε αυτη τη σταση βγαζοντας το προφυλακτικο και ριχνοντας τα βολια μου χαμηλα στην πλατη της.
σε γενικες γραμμες λοιπον περασα πολυ καλα και ισως την ξαναπροτιμησω στο μελλον,αν και μου αρεσει να δοκιμαζω και να πειραματιζομαι με διαφορετικες καθε φορα.
τωρα για την τιμη εχω να πω οτι ηταν αλμυρη σε συγκριση με αλλες επιλογες της ηλικιας της,ειναι ομως νομιζω δικαιωμα της να επιλεξει οποια τιμη νομιζει για τον εαυτο της,οπως δικαιωμα μας κι εμας να επιλεγουμε οποια θελουμε.αυτο το ακατεβατο που λεει ο φιλος πιο κατω ειναι οντως ετσι.αποπειραθηκα να μειωσω την τιμη και δε το συζηταγε καθολου.απο υπηρεσιες ηταν πολυ καλες -ειδικα η πιπα της- αλλα ειναι στα μειον της οτι δεν δεχεται τελειωμα στο στομα και στο προσωπο.επισης ΔΕΝ κανει πρωκτικο που κι αυτο ειναι στα μειον για μενα.δεν ξερω αν κανει τυχον επομενη φορα πρωκτικο αλλα εμενα δε μου εδωσε τετοια εντυπωση.το θετικο ομως της υποθεσης ειναι οτι στο λεει και στο ξεκαθαριζει απ την αρχη τι κανει και τι δεν κανει.τελος θα διαφωνησω με το φιλο και στη βαθμολογια γιατι κατα τη γνωμη μου δεν ειναι για 10 σε ολα γιατι απλα σε αυτη την κατηγορια callgirl-εννοω ηλικιακα-υπαρχει η ΜΑΡΙΝΑ60.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.772
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού