Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
λοιπον παιδια δε γραφω σχεδον ποτε κριτικεσ(αν και θα πρεπε εφοσον καπου καπου παιρνω εσκορτσ)αλλα αυτη τη φορα δεν αντεξα πρεπει να σασ ενημερωσω για προφυλαξη κ οχι ασκοπο πεταμα των χρηματων σασ που για καποιουσ ειναι τοσο σημαντικα .καταρχην η συννενοηση με το γραφειο πρεπει να πω ηταν πολυ καλη στην ωρα τησ η κοπελα ολα καλα...αλλα μεχρι εκει..ανοιγω την πορτα κ βλεπω μια κοπελα που ουτε θα γυριζα να την κοιταξω εξω στο δρομο ΘυμόςΘυμός.καμοια ομορφια στο προσωπο δυσαναλογιεσ παρα πολλεσ,υπερβολικα αδυνατη (ακομη κ για τουσ λατρεισ των καλιγραμμων κ αδυνατων κοριτσιων) με ενα σκουλαρικι στη μυτη το οποιο το εβαλε προσφατα οπωσ ειπε κ την πονουσε κιολασ.τι να κανω η ωρα περασμενη δεν υπηρχαν αλλεσ επιλογεσ λεω δε γαμιεται ενα γαμησι ειναι..εντωμεταξυ μη σασ περασει απο το μυαλο οτι ειναι ελληνιδα η κοπελα.... η αλβανιδα η δεν ξερω γω τι ειναι.μαλιστα οταν τη ρωτησα στο τελοσ πριν φυγει απο που εισαι ? λεει απο δω κ τησ απαντω αποκλειται αφου η προφορα σου ειναι καπωσ απανταει μεγαλωσα αλλου..τριχεσ με λιγα λογια..στα του αγωνα(ποιου αγωνα δηλαδη αλλα τελοσπαντων)βγαινει απο το μπανιο συντομα κ ξεκιναει τα χαδακια τα αχαρα χωρισ ουσια κ απλα να τα κανει να παρει τα λεφτα κ να φυγει.παω να τη φιλησω στο στομα το αποφευγει...λεω δε γαμιεται αστο κ αυτο.μου λεει θελεισ τσιμπουκι ακαπωτο???λεω ναι εννοειται.μου λεει ειναι + 20ε..εκει ξεκιναει ολη η ξενερα..τησ λεω αλλη συμφωνια εχω κανει με το γραφειο κ τησ τονιζω οτι εκτοσ του ελευθερου στοματικου που συμπεριλαμβανει η τιμη ειναι ειναι κ τα φιλα στο στομα.τελοσπαντων μου λεει θα μιλησω με το γραφειο κ θα το κανονισω εγω.ξεκιναει λοιπον μια αχαρη πιπα χωρισ σαλιο χωρισ deepthroat τιποτα.αρχιζω εγω κξατι φιλακια τα οποια απεφευγε ξεκαθαρα τη γλωσσα κ καποια στιγμη μου λεει οχι με σαλια.τι οχι με σαλια μωρη παλιοπουτανα που θεσ κ 140 γιουρια τη σημερον ημερα που πεθαινει κοσμοσ για 140???????τελοσπαντων το προσπερναω κ αυτο.αρχιζει το γαμησι κ αντιλαμβανομαι κ το κερασακι στην τουρτα.......μια βρωμα....μια μποχα το μουνι τησ απτισ χειροτερεσ εμετο μυρωδιεσ που εχω μυσρισει σε πουτανα κ μη Κεφάλι σε τοίχο!....τελειωνω κακην κακωσ τησ λεω νβα σου πω δεν θελω αλλη φορα ειμαστε ενταξει.οκ μου λεει κανω ενα τσιγαρο κ την κανω....α παρεπιπτωντοσ κ το στομα απαισια μυρωδια κ γω καπνιζω αλλα το σοτμα τησ μυριζει μια ασχημη τσιγαριλα κιλαρα νταλικερη που οδηγαει 15 ωρεσ κ εχει καπνισει 3 πακετα μαρλμπορο..αυτα παιδεσ συναγωνιστεσ απλα ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω.ποιοι γραψαν καλεσ κριτικεσ για αυτο το παλιομουνι που θα πρεπε να ντρεπεται να κανει αυτο το επαγγελμα..αλλα το μυαλο μου παει μακρια οσο αναφορα τισ κρτικεσ γενικα......καχυποψιαστειτε λιγο κ θα καταλαβαιτε τι εννοω...γιατι την εχω ξαναπατησει ετσι με ''μουφα'' κριτικη...αλλα οχι τοσο πολυ οπωσ τωρα...........μακρυα κ παλι μακρυα παιδια.............εμετοσ.......υ.γ και για να μη νομιστε οτι ολα αυτα τα εκανε γιατι ισωσ δεν ειχα καλη συμπεριφορα η δεν ξερω εγω τι ειμαι .....ειμαι 31 χρονων θεωρω καλοντυμενοσ προσεγμενοσ στο σωμα κ στομα κ προπαντωσ ειμαι καθαροσ με τισ κρεμεσ μου με τα αποσμητικα καθε μερα μπανιο κ.τ.λ κ οχι κανασ βρωμιαρησ ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2013
Φίλε πολύ καλά έκανες και έγραψες κριτική. Κάπου όμως λες και για άλλες καλές κριτικές ενώ βλέπω άλλη μία του NITRO που και την βαθμολογία αν δεις στην εμφάνιση (αλλά και μέσα στην κριτική νομίζω το λέει), ότι η κοπέλα δεν είναι τίποτα σπουδαίο εμφανισιακά. Στο σχετικό τόπικ υπάρχουν και φωτογραφίες που ξεκαθαρίζουν περισσότερο την κατάσταση.
Εγώ πάντως και από την δική σου κριτική και από του ΝΙΤRO κρατάω το ότι έχουμε να κάνουμε με μία μέτρια έως αδιάφορη εμφανισιακά κοπέλα που αναλόγως με τον πελάτη μπορεί να βγάλει γούστα. Νομίζω αυτό ήταν και το ζουμί της πρώτης κριτικής και από κει και πέρα ο καθένας αποφασίζει αν θα την δοκιμάσει ή όχι.
02 Απριλίου, 2013
Πσιτ φιλος.... η κοπελλα δεν ειναι TS. Μηπως μπερδευτηκες και περιμενες να δεις καμμια πουτσα Χμμμ;
02 Απριλίου, 2013
"...με ξεσκισε 20 λεπτα ακομα δεν νιωθω την κολοτρυπιδα μου φανταστειτε..με πηρε σε ολεσ τισ στασεις αλλα εκει που με τρελανε και πρεπει να το δοκιμασετε ειναι οταν ανεβηκα εγω απο πανω της και χωροπιδουσα σε αυτην την τεραστια πραγματικα και πανεμορφη πουτσα!!.."

αδερφέ μου μπερδεύτηκες από τον τίτλο της κριτικής μου προφανώς, αλλά δεν εννοούσα ότι η γκόμενα είναι τραβέλι (αν και θα μπορούσε)...το μουσικό κομμάτι του Raven το κάναμε τραβέλι με το ξύλο που έπεσε στο κρεβάτι...
Πάντως αν κατάλαβα καλά αυτό που ψάχνεις από Αλβανίδα δεν το βρίσκεις... ψάξου από Πολωνία μεριά και πάνω...

Η γκόμενα όπως φαίνεται στην κριτική μου δεν λέει...τώρα αν εσύ μπέρδεψες το ξεφτίλισμα που γουστάρει αυτή με το ξεφτίλισμα που γουστάρεις εσύ τότε πάσο Γλώσσα
03 Απριλίου, 2013
Τι σχεση εχει αν ο τυπος ειναι λίγο μερακλης?? και αλλοι γουσταρουν γλυφοκωλια και "μασαζ προστάτη" και κανουν τους πηδηχταραδες .

Μονο ελαφρυντικό στην κοπελα οτι συνηθως εχουν διαισθηση για αυτους που ειναι bi και bye bye αλλα οι οσμες ειναι μη απόδεκτες .
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4