Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τη ΜΑΡΙΝΑ την εχω συναντησει 5 φορες μεχρι σημερα και δεν εχω ξαναγραψει κριτικη. αυτη τη φορα ομως νομιζω της το χρωσταω. το ραντεβου ειχε κλειστει 2 μερες πριν μετα απο τηλεφωνημα (δυσκολο αυτο)και μια αναβολη αλλου ραντεβου που ειχαμε πριν 10-15 μερες περιπου.επιβεβαιωση σημερα το μεσημερι και συναντηση το απογευμα σε γνωστο ξενοδοχειο του κεντρου.βρεθηκαμε κατω και ανεβαινοντας στο δωματιο αρχισαν τα γλωσσοφιλα και τα πιασιματα. μπαινοντας στο δωματιο το πρωτο πραγμα που εκανε ηταν να βαλει το βιντεο τσοντα να παιζει και πεταξε κατω το μικροσκοπικοτατο φορεματακι της που ειχε βραχει λιγο αφου εβρεχε εξω. δεν προλαβα καν να γδυθω και μου αρχισε μια πιπα (ακαποτη) σα λυσσασμενη ενω εγω ασχολιομουν με το μουνακι της.πρωτο τελειωμα στο στομα της και ανακουφιση απο μερους μου . αφου τα εφτυσε και εκανε ντουζακι και μετα εκανα κι εγω ειχε λιγη κουβεντουλα για τα γνωστα. που χαθηκες πως ηταν οι διακοπες κλπ κλπ.ξεκινημα δευτερου γυρου με μενα να τη γλυφω και να μην εχω αφησει ποντο ακαλυπτο ενω κι η ιδια ειχε τετοια συμμετοχη που δυσκολα βρισκεις.περιττο να πω οτι μοσχομυριζε ολοκληρη κι αυτο με εφτιαχνε περισσοτερο. μετα αρχιζει δευτερη πιπα για σεμιναριο αργη αργη και βασανιστικη ενω δεν αφησε και τους συνεταιρους παραπονεμενους. το τι ρουφηγμα φαγανε δε λεγεται εξαφανιστηκαν. πρωτη σταση αναποδο cow girl σε αργο τεμπο κι εγω να παιζω με το κωλαρακι της και τα ολοστρογγυλα στηθη της. αλλαγη σε πισωκολλητο και η θεα ηταν απιστευτη(πρεπει να την ανακηρυξουμε ως περιοχη natura και απαραμιλλου φυσικου καλλους).το τι γυρισματα και κουνηματα εκανε περιττο να αναφερω αφου οσοι την ξερουν καταλαβαινουν τι λεω. ειναι απιστευτα ευλυγιστη και της αρεσει να κοιταζεται και στον καθρεπτη. επομενη σταση με τη ΜΑΡΙΝΑ σε σταση καμαρας να φωναζει στα ουκρανικα και μενα να της χουφτωνω τον κωλο και να την πηδαω δυνατα τωρα και συνεχιζω με το ζορι να κρατιεμαι να μην τελειωσω πραγμα δυσκολο βεβαια. τελικα βγαζω το προφυλακτικο και τελειωνω δυνατα στο προσωπο και στο στομα της ενω η ΜΑΡΙΝΑ συνεχιζει να με γλυφει και να μην αφηνει τιποτα.ηταν η καλυτερη συναντηση που ειχα μαζι της απο τοτε που γνωριστηκαμε και γι αυτο ειπα στην αρχη οτι της χρωστουσα μια κριτικη. ντουζακι επειτα λιγη κουβεντουλα και αναχωρηση. τελικα σε γενικες γραμμες για μενα η ΜΑΡΙΝΑ ειναι η καλυτερη επιλογη callgirl στην αθηνα, της αρεσει αυτο που κανει και στο δειχνει με το παραπανω. χωρια που ειναι και το απολυτο vfm και αν με αφηνε το συστημα θα εβαζα αριστα 10 σε ολα. νασαι καλα ΜΑΡΙΝΑ και θα τα ξαναπουμε σιγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2012
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.776
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, alpula, jimy.m. και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2012
60 ευρω μιαμιση ωρα?Χμμμ; απο την κριτικη φανηκε σαν μιση ωρα παντως
10 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφού λεει πως δεν άφησε πόντο ακάλυπτο στο γλείψιμο.... Να χαμε και το τηλέφωνό της.... Χμμμ;Χμμμ;
10 Νοεμβρίου, 2012
εχει νέο τηλεφωνο?
10 Νοεμβρίου, 2012
ρε φιλε blooddead ή mefist(ξερεις εσυ) μπροστα ησουνα?????ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
10 Νοεμβρίου, 2012
καλησπερα φιλε petergsp ακουγεται πολυ καλη περιπτωση για 60 ευρωπουλα αν σκεφτεις οτι αντιστοιχο γκομενακι απο στουντιο ηθελε100 ακατεβατα και φιλικη τιμη ας ειναι. και πως ερχεσαι σε εποικοινωνια μαζι της μεσω facebook?
19 Νοεμβρίου, 2012
θα μπορουσε καποιος να μου δωσει το τηλ της Μαρινας; ευχαριστω
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6