Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χμμμ;
Σπανια δυσκολευομαι τοσο να γραψω κριτική. Η κοπέλα είναι αρκετά εμφανήσιμη, πολυ γλυκο πρόσωπο, πολύ περιποιημένη στο ντύσιμο αλλά και γενικά. Πεντακάθαρη και ιδιαίτερα φιλική.
Αγωνιστικά: Γδύθηκε με πολύ ωραίο τρόπο, φορούσε ζαρτιέρες και ωραία εσώρουχα. Ειναι ιδιαίτερα αδύνατη με μικρό στήθος και μικρό κωλαράκι. Η χαλάρωση είναι γενικά εμφανής στο σώμα της αλλα γενικά δεν σε χαλάει. Καλή πίπα, οχι για σεμινάριο όμως. Πάμε στην "διχασμένη προσωπικότητα" που ανέφερα. Μολις δεις την κωλοσούφρα της παθαίνεις σοκ. Αναρωτιέσαι πως γινεται το προσωπάκι αυτό να διαθέτει τετοιο κουλουρι. Τι κουλουρι δηλαδή... Μυστοκούλουρο! Το τίμησα βέβαια, αν και χωρις να το πολυευχαριστηθώ γιατι παραπονιόταν οτι πονάει... Τι να πω, ή με δουλεύει ψιλο γαζί ή από την κρίση στην χώρα μας εχουν σφίξει οι κώλοι..... Μονό για αυτόν τον λόγο έγραψα ίσως στην πιθανόνητα επανασυνάντησης. Πάντως την συστήνω γενικά. Και μόνο απο επαγγελματισμό, της αξίζει να την συστήνεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
eponin 11
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2012
Εχεις κανει 8 κριτικες. Εχεις 4 οχι και 4 ισως. μαλλον εισαι δυσκολη περιπτωση Χμμμ;
Εγω παντως που την πηρα 2 φορες περασα μια χαρα. Με οσα γραφεις περι σωματος και συμπεριφορας, συμφωνω.
Νομιζω οτι προκειται περι αξιολογης περιπτωσης αναμεσα στις τοσες μουφες που κυκλοφορουν.
Φανταζομαι το γκροβερακι να εχει "αναστεναξει" αφου το πακετακι των 100 δεν ειναι δυσθεωρητο (τοσα δινεις και στη Φυλης 104)
22 Μαρτίου, 2012
Πραγματι είμαι πολύ απαιτητικός. Οχι τοσο σε επιφανειακά πράγματα αλλά στο σερβις. Η γκαμπριέλα πάντως είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις που έχω πάει και βρίσκονται στο site. Ισως θα έπρεπε να διευκρυνίσω με καλύτερο τρόπο ότι το "ίσως" το έβαλα καθαρά για υποκειμενικούς λόγους. Την συστήνω ανεπιφύλακτα και εγώ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2