Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Call-Girls 14976
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με το που ανοιγω την πορτα λεω.... εδω ειμαστε! Όχι οτι ξετρελαθηκα απο την εμφανιση αλλα προσωπικα γουσταρω που και που τα κοντοπουτανα με εκφυλο ντυσιμο αλλα και προσωπο. (πολυ πιο αγριο, σπασμενο απο οτι στις φωτογραφιες, με το ιδιο ομως ακριβως εντονο βαψιμο)

Καλο ξεκινημα λοιπον.. με μετρια ομως καταληξη.

- Δηλωνει 21, πρεπει να ειναι 31...
- Με το που εβγαλε τα ρουχα εμφανιστηκαν ολες οι ατελειες στο σωμα της.. Ασχημη κοιλια, ποδια και βυζι κατα την αποψη μου, στρουμπολος κωλος που σε καποιους θα βγαλει γουστα.
- Συμπεριφορα κλασσικης τανας με πολλαααααααααα χλμ στο κοντερ (θα την χαρακτηριζα παλαιας κοπης). Δηλαδη γελακια που και που χωρις λογο, μια μαγκια που υποβοσκει αλλα δεν ειναι ενοχλητικη, στυλ 'οτι θες θα σου το κανω εγω αγορι μου ' κτλ κτλ.. Παλι ολα αυτα μπορει να βγαλουν γουστα σε αρκετους (πιστευω σε πολυ παλιες καραβανες του σπορ)
- Φιλι δεν δεχτηκε ουτε εξ' αποστασεως (τουλαχιστον απο εμενα, σε αντιθεση με οτι λενε οι συναθλητες μου προηγουμενως. Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;)
- Πιπα καλη, υγρη και προπαντων δεκτικη σε οποιαδηποτε κατευθυνση θελεις..
- Κατα την διαρκεια του αγωνα αν θελεις να περασεις καλα θα πρεπει να παρεις εσυ πρωτοβουλιες που να εχεις υποψη σου οτι θα εισακουστουν. Εγω προσωπικα διεκρινα μια υποψια 'αγγαρειας'.
- Καρο σημαια με αδειασμα στο στομα μεχρις εσχατων..

Συμπερασματικα:
Ξεκινησα με μεγαλες προσδοκιες,
εχασα λιγο την φορα μου μετα τα 5 αναγνωριστικα λεπτα,
επεσα θεσεις λογω μειωμενου σερβις εκ μερους της και
κατεληξα 6ος μολις διαισθανθηκα πως μετραει τα λεπτα για να φυγει.

Στις μερες μας η 6η θεση ειναι κακη για τον Φετελ, καλη ομως για τον Μ.Σουμαχερ.
Εσυ τι οδηγος εισαι?

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
vasoly7
Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού