Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 159063
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
είχα καιρό να γράψω κριτική αλλά είπα να κάνω μια εξαίρεση γιατί η κοπελιά επιβεβαίωσε όλα αυτά που περίμενα να δω... σε μια εποχή που τα λεφτά δεν περισσεύουν για πειραματισμούς .... νομίζω λοιπόν ότι η κοπέλα είναι vfm αλλά αυτό για τα δικά μου γούστα.... το οποίο σημαίνει ότι όταν συναντώ μια κοπέλα περιμένω να δω πρώτα από όλα διάθεση να δικαιολογήσει η κοπέλα τα χρήματα που θα πάρει ... τώρα το να είναι η άλλη σαν μοντέλο αφενός δεν με καίει και τόσο αφετέρου οι φωτος είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα αν προσθέσετε ότι η κοπέλα είναι πολύ ψηλή και έχει σχετικό όγκο ο οποίος όμως δεν με ενόχλησε καθόλου παρότι είμαι μικρόσωμος (1.70)... αντιθέτως ήξερε πώς να χρησιμοποιήσει το σώμα της ώστε να με κάνει να θέλω να την ρουφήξω....

σώμα-πρόσωπο
βάζοντας 8 στο σώμα και 7 στο πρόσωπο εννοώ σε σχέση με τα δικά μου γούστα... δεν μπορεί να πει κανείς ότι το σώμα είναι λες και το ψέκασε με μοντελέξ αλλά από την άλλη έχει τα σωστά πιασίματα χωρίς να μπορεί κανείς σε καμμία περίπτωση να την πει χοντρή.... επομένως συνίστασται ανεπιφύλακτα σε όσους δεν είναι κολημμένοι με τα σώματα και τα πρόσωπα μοντέλων

γενική συμπεριφορά επικοινωνία-διάθεση και συμμετοχή
η κοπέλα ήταν πολύ ευχάριστη και ήξερε να μιλάει ελληνικά άπταιστα... στο σεξ ήταν αρκετά ερωτική ... της άρεσε να τσιμπάει το σώμα μου και γενικά προσπαθούσε για όλες εκείνες τις λεπτομέρειες που καυλώνουν τον παρτενέρ.... πολύ ικανοποιητικές κραυγές στστο σεξ... τόσο που σχεδόν την πίστεψα (εξ ορισμού δεν πιστεύω ότι οι κοπέλες αυτές νοιώθουν)... υγρή και βαθιά πεοληξία κοιτάζοντας τον παρτνέρ


vfm
θεωρώ ότι η κοπελιά ήταν 100% βφμ συγκρίνοντας με τι κυκλοφορεί εκεί έξω... γιατί η ιζαμπέλλα σαν ποιότητα σεξ πρέπει να την συγκρίνεις με εσκορτς που επειδή έχουν και εμφάνιση καλύτερη ενδεχομένως παίρνουν 300 την ώρα ακατέβατα... σε πιο χαμηλές τιμές αρχίζουν οι μέτριες κριτικές ως προς την συμμετοχή έιτε πρόκειται για αρχάριες που όταν στερεωθεί το όνομά τους θα αυξήσουν τιμή και τις οποίες αν κυνηγάς θα πέσεις και σε πολλές φόλες άρα πάλι χαμένος είσαι... τώρα αν η ιζαμπέλλα είχε και εμφάνιση μοντέλου ρε παιδιά θα άξιζε να παίρνει παραπάνω... πώς λέγαμε για τον σισέ ότι αν ήξερε και να ντριπλάρει θα λεγόταν ντρογμπά... ένα τέτοιο πράγμα

δυνατό σημείο
το δυνατό της σημείο κατ εμέ είναι ότι το σεξ το έχει που λέμε... ξέρει πώς παίζεται το σπόρ

αδύνατο σημείο
δεν είναι μοντέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 26, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού