Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Call-Girls 14976
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια συναντησης πολυ πιο προσφατα απο αυτην που αναγραφω.

Οι φωτογραφιες ειναι αληθινες.

Θα προσπαθησω να ειμαι συντομος.Περασα παρα πολυ καλα. Το κοριτσι τα δωσε ολα. Παρα πολυ καλη συμπεριφορα και στο social και στον αγωνιστικο χωρο. Μιλάει άπταιστα Ελληνικά.

Στα συν (+)

+ Κοντοπουτανο καυλωτικο με βυζακι στητο ρωγα στητη και ομορφο κωλαρακι που στα 4 τείνει να γίνει κωλαρα.Την οποια την δινει με 30 ευρω extra.
+ Παρα πολυ συμμετοχικη με τασεις να ευχαριστηθει και η ιδια.
+ Ωραία φατσουλα με εκφραστικα ματια.
+ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ και καραμελωμα αρχιδιων. Γουσταρει τοσο πολυ την πιπα που αφου την εχυσα στο στομα με τσιμπουκωνε με τα χυσια μαζι κοιτωντας με στα ματια.Σπαρταρησα.Την εβριζα το γουσταρε.

Στα μειον (-)

-Τα λεφτά τα ζήτησε στα πρώτα 5 λεπτά.
-Καποιους ισως τους ξενερωσουν λιγα κιλα στην κοιλια.(Εγω μ αυτα δεν ασχολουμαι ειμαι παλιος στο σπορ...και αυτο που ψαχνω ειναι ενα καλο στησιμο στα 4 με ωραια θεα....αυτο αγοράζω, τα παχακια στην κοιλια δεν τα παρατηρω.)
-Κωλο ζητησα αλλα δεν πηρα...αρνηθηκε γελωντας λογω μεγεθους.(Μεταξυ μας ετσι οπως μου τον ειχε κανει...ουτε εγω θα τον επαιρνα στον κωλο.Χαλαστηκα ομως λιγο γιατι την εκοψα λιγο δουλεμενη την τρυπουλα της...αβυσσος η ψυχη του Μαροκου...

Σε γενικες γραμμες περασα παρα πολυ καλα.VFM δεν το συζητω. Η τιμη ειναι στα 120 καθοτι δεν πηρα extraball(+20). 100 +20 το ακαποτο.Το γραφειο καλο κ εξυπηρετικο αλλα ας κοψει τα extra γιατι δεν μπορω να κανω πράξεις οταν γαμάω.
Δεν νομιζω κανεις να τα κλαψει καθαρα λογω συμμετοχης της.
-

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
APE
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.488
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού