Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σπάνια δοκιμάζω με MILF, αλλά εδώ δικαιώθηκε το κασκαντεριλίκι. Με πολλά χιλιόμετρα στο κοντέρ, η Παουλίνα από την Πολωνία τα έδωσε όλα.
Η συνενόηση με το γραφείο ήταν άψογη και ακριβώς στην συμφωνημένη ώρα έσκασε μια 40αρα 1.65 το πολύ με ένα μίνι που δεν άφηνε και τίποτα για τη φαντασία.
Η Παουλίνα δεν είναι σε καμία περίπτωση εντυπωσιακή στην εμφάνιση. Φαίνεται η ηλικία της, παρότι πολύ προσεγμένη. Αρκετά περιττά κιλά και αγύμναστο σώμα. Ξεχωρίζει φυσικά το μεγάλο 3+ μπούστο της.
Παρόλα αυτά με κέρδισε κατευθείαν με τη συμπεριφορά της. Μιλάει αρκετά καλά Ελληνικά, έχει πολύ χιούμορ, είναι άνετη και ο πάγος σπάει στο δευτερόλεπτο. Ωραίο άτομο.
Η μάχη ξεκίνησε με μια από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν κάνει. Ούτε στιγμή δεν έβαλε χέρια, το deepthroat το έχει για πλάκα, υγρή, παθιασμένη, με εναλλαγές στο ρυθμό, τι άλλο θέλει κανείς.
Στη συνέχεια τη γύρισα στα 4 και έπεσε ένα σφοδρό κοπάνημα, καθότι με είχε κάνει τούρμπο. Η γκόμενα όχι απλώς αντέχει, αλλά όσο πιο δυνατά το πας τόσο περισσότερο το ευχαριστιέται. Πετάει και κανένα ψευτο-βρωμόλογο. Συνίσταται για δυνατό σεξ, αν και λόγω εμπειρίας είμαι σίγουρος ότι προσαρμόζεται σε κάθε γούστο.
Όλα καλά λοιπόν, και λογικά θα ξαναδοκιμάσω. Συνίσταται βάβαια κυρίως για MILFόβιους. Το μοναδικό μείον έχει να κάνει με την τιμολογιακή πολιτική. Πολλά τα έξτρα ρε παιδιά. 20 το ακάποτο, 20 η δεύτερη φορά, 30 το κωλί, θέλεις μια 200αρα για να κάβεις το σύνολο των υπηρεσιών της. Οι καιροί δεν είναι για τέτοια, πότε θα το καταλάβουν τα γραφεία δεν ξέρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
36
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2011
Οι καιροί δεν είναι για τέτοια, πότε θα το καταλάβουν τα γραφεία δεν ξέρω.ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΧΩΝΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
10 Οκτωβρίου, 2011
Και εγώ είμαι λάτρης των μπαμπάτσικων 30-45 ετών, αλλά εδώ μιλάμε για πολύ χρήμα...
Στα λεφτά αυτά (μαζί με το χοτέλι) βρίσκεις CT πάρα πολύ καλό. Μάλλον ακριβή την βρίσκω. Και αυτά τα +20, +20,...μου θυμίζει μπάλα παγωτό στην Δωδώνη.
+20 το σιρόπι, +20 το αμύγδαλο, ααα θες και φυστίκι τριμμένο +20...ΗΜΑΡΤΟΝ με αυτό τον τιμοκατάλογο.
Δεν καταλαβαίνετε πως έτσι σας έρχετε πιο ακριβά ένα cg, τηρουμένων των αναλογιών πάντα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2