Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ραντεβουδάκι χθες το βράδυ στο σπίτι μου. Δυσκολευτηκα να την βρω μεσα στο Σ/Κ κ ετσι πηραμε παραταση για χθες.
Συννενοηση με την τηλεφωνητρια ευκολη. ΠΗρε να με ενημερωσει κ για την μικρη καθυστερηση που θα προεκυπτε. (Ωχ ειπα, αλλά
ευτυχως τα επομενα λεπτα χτυπησε το κουδουνι)
Την περιμενα στις 23 00. Εσκασε μύτη κατά τις 23 10. Ημουν προετοιμασμενος για το τι θα δω (απο το φιλαρακι μου
που την πηρε την προηγουμενη βδομ). Ανοιγω την πόρτα κ σκάει μυτη ενα πιπινάκι σαν όρθιο χιλιομετρο με καυτο
σορτσάκι αλλά casual γενικά λουκ. (1.73 περιπου με τακουνια εφτανε το 1,78)κομπλαρα προς στιγμην γιατι δεν
ειμαι κ πρώτο μποι Ντροπή αλλά μαλλον το καταλαβε κ με το που μπηκε εβγαλε τα παπουτσια της.
Η κοπελα οταν χαμογελαει ειναι κουκλα. Φωτος πραγματικες κ μου φανηκε ελαφρώς αδυνατισμενη.
Μου ειπε οτι κανει κατι φωτογραφησεις :thinkingΛύπηοχι ρε πουστη, ειπα, μεγαλοπιαστηκε κ αυτη) κ προσεχει γενικα.
Καλη παρεουλα αλλά χωρις να εχει προθεση να σπαταλησει τον χρονο. Θετικη εντυπωση οτι εκλεισε το κινητο της πριν
ξεκινησουμε. Μπανακι κ μετα στην δραση. Της ζητησα ψιλο στριπτιζ για αρχή(πιστευοντας οτι θα αρνηθει)
αλλά δεν μασησε. Πεταξε την πετσετα κ ξεκινησε να λικνιζεται επανω στο κρεβατι. Αμα η γυναικα εχει
κεφια (ειπα απο μεσα μου),ξεκινησε χαδια κ χουφτώματα καθως κ ποζες της πισω πορτας(μαλλον να με προκαλεσει για κουλουρι...εξτρα ειναι αυτα...)
Χωρις να χασει χρόνο περασε σε πίπα ,χαλαρη στην αρχη κ με ολοενα αυξανομενη ενταση (ακαποτο εννοειται) με βαθιες προσεγγισεις
στο εργαλειο κ αρκετά υγρη.
Αρκετα "φιλότιμη", με καθοδηγηση απο μενα κ 69 που εδειξε να την ευχαριστει. (πολυ καθαρη με ευχαριστη μυρωδια μαλλον γαλακτωματος στην ατμοσφαιρα)
Στο ψητο τώρα. Cowgirl καλό με εναλλαγές στασεων κ πρωτοβουλιες. Αγκομαχητά ελαφρια χωρις να φαινεται ψευτικο.
Αν κ ειχα πει να μην τιμησω την πισω πόρτα (γιατι το budget θα ανεβαινε αρκετά), δεν αντεξα.
Μικρη διακοπή για να μην τελειώσω κ αμεσως στο κουλούρι. Η κοπέλα γουστάρει αρκει στην αρχή να την αφησεις
να το παρει πανω της. Μετά απο 10-15 λεπτά δεν αντεξα κ τελειωσα στο στο σώμα της.
Τσιγαρακι μαζι κ 5 λεπτά πριν κλεισει ώρα πηγε για μπανιο κ ξεκινησε να ετοιμαζεται).
Στήθος μικρο ,αυτο ειναι το κακο αλλά ημουν ήδη προετοιμασμενος οπως προ ειπα.
Επιβεβαιωνω τον προηγουμενο παικτη οτι η κοπελα δεν ζητησε εξτρα στην αρχη ( Τα βασικα 100 ομως τα πηρε πριν ξεκινησουμε)
Στο τελος την ρώτησα τι εξτρα θελει, δεν μου χρεωσε το υποτυπώδες στριπτιζ (για το καλο της γιατι θα επαιρνε τα.. @@ μου)
κ μου ειπε 50 ευρω ( για ακαποτο κ back door). Με καληνυχτησε με ενα φιλι στο στόμα κ εφυγε.
Κοιμηθηκα τοσο βαρια που το πρωι ειδα οτι με επαιρνε τηλ. το γραφειο. Απο οτι ειπε κ ο συναγωνιστης παρακατω
μαλλον να ρωτησει αν πηγαν ολα καλα. Αν κ θελω να δοκιμαζω συνεχως κατι νεο, εντουτοις αν δεν βρω
κατι που να με εμπνεει σιγουρα θα την ξαναπαρω ειδικα τωρα που βςβαιώθηκα οτι αξιζει τον κοπο.
Να σημειωθει οτι σε ολιγολεπτη κουβεντουλα που καναμε ( πολυ καλά ελληνικα), της ειπα οτι το κακο με τα εξτρα εχει παραγινει γενικα με ολες τις κοπελες.
Συμφώνησε αλλά μου ειπε οτι οι περισσοτεροι τα δινουν απο μονοι τους. (Υπαρχουν τετοιοι μ......ες , αναρωτηθηκα) αλλά
οταν την ξανα ειδα καταλαβα οτι εχει δικιο. Ειναι ωραιο μωρο κ τσαχπινικο κ μαλλον τα παιρνει χωρις να το καταλαβουν.
Παντως την επομ. φορα της ζητησα καλυτερη τιμουλα. Δεν επιβεβαιωσε αλλά δεν αρνηθηκε κιόλας.
Προσφορά και ζήτηση αδέρφια.
Αυτα, για την Melanie η οποια με εξεπληξε ευχαριστα γιατι λογω καταγωγης της την περιμενα λιγο κρυα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού