Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 159037
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη κατ' οίκον. Όταν όλα είχαν τελειώσει, παραμιλούσα ζαλισμένος από την μάχη που είχε προηγηθεί. Η κοπέλα είναι ο ορισμός της νταρντανογυναίκας. Όταν μπήκε μέσα, γυρίζω το κεφάλι προς τα πάνω σα μαλάκας και την κοιτάω. Μου έριχνε μισό κεφάλι και βάλε (είμαι 1.80 ξιπόλυτος). Φορούσε την τζιν φούστα και την άσπρη μπλούζα των photo, με ψιλοτάκουνες γόβες. Κάθεται σταυροπόδι στον καναπέ και χαζεύω τις ατελείωτες ποδάρες της. Κάνα δύο φορές άλλαξε και σταυροπόδι επιτηδευμένα (στυλ ''βασικό ένστικτο'') για να με καυλώσει. Εμένα όμως ήδη είχε ξυπνήσει το πρωκτικό μου ένστικτο και την τίμησα δεόντος την καλοδουλεμένη ροδέλα της. Η κοπέλα νομίζω ότι αδικείται λίγο από τις φωτογραφίες της. Η πιο αντιπροσωπευτική νομίζω ότι είναι η δεύτερη με την άσπρη μπλούζα, που σουφρώνει τα χείλη. Να ξεκαθαρίσω ότι δεν είναι καμιά κούκλα, ούτε πιπίνι. Είναι ώριμη γκόμενα αλλά κατά την γνώμη μου οι φωτογραφίες την μεγαλώνουν λιγάκι. Είναι όμως τόσο πρόσχαρη, με το χαμόγελο στα χείλη που σε κερδίζει. Έχει σφιχτό, θηριώδες σώμα, αλλά με καμπύλες, σεξουαλικό. Μεγάλα στήθη εννοείται...
Στο ψητό τώρα... Δεν πρόλαβα να πω κιχ. Μου ξεκουμπώνει το παντελόνι, κατεβάζει το σώβρακο και αρχίζει ένα τσιμπούκωμα. Χωρίς χέρια εννοείται και με πάθος. Την αρχίζω και εγώ στο γλειφομούνι, με ένα τσιμπηματάκι στο πίσω μέρος του μυαλού μου, αλλά η καύλα κέρδισε κατά κράτος. Κάποια στιγμή σηκώνεται, με σπρώχει κάτω και γυρνάει να με τσιμπουκώνει ενώ το αιδοίο της ήταν προτεταμένο για γλείψιμο. Μετά το 69 μπήκαμε στο κυρίως πιάτο. Στα τέσσερα όχι απλά αντέχει ανελέητο σφυροκόπημα αλλά έσπρωχνε με τέτοια δύναμη προς τα πίσω που απορούσα πως δεν έχυσα αμέσως. Αφού το κρεβάτι κουνιόταν τόσο πολύ, που φοβήθηκα ότι θα έσπαγαν οι σανίδες του. Πραγματική αμαζόνα. Φυσικά το πρωκτικό μου ένστικτο έπρεπε να ικανοποιηθεί. Αφού έβαλε λίγο λιπαντικό, συνεχίσαμε στα τέσσερα. Μόλις είδα την ροδέλα της αμαζόνας να με περιμένει είπα ότι θα τα δώσω όλα. Και πραγματικά το κατάφερα αν και δεν περίμενα να κρατηθώ. Ακόμα και δια της οποισθίου οδού, άντεχε το ίδιο ανελέητο σφυροκόπημα. Δουλεμένη ροδέλα εννοείται. Μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν καταλαβαίνει Χριστό, αν και όταν τελειώσαμε μου είπε ότι ζορίστηκε λίγο, όμως δεν το έδειξε καθόλου και αυτό δείχνει επαγγελματισμό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέγας
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
597
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού