Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση σε κεντρικό ξενοδοχείο της Λ. Αλεξάνδρας.Άθλια υποδοχή.Με το που μπήκα έδειχνε νευριασμένη.Άνοιξε την πόρτα και έκατσε στο λάπτοπ.Έμεινα κάγκελο.Μετά από κανά δυο λεπτά τη ρώτησα αν μπορώ να περάσω.Καθότι παλιός στο άθλημα,δεν μάσησα.Πήγα πλύθηκα και τη βούτηξα.Εμφανησιακά καλή.Στο δρόμο θα πέρναγε απαρατήρητη.Το μόνο που έσωσε την κατάσταση ήταν το σώμα της.Σφιχτό όσο δεν πάει άλλο και απίστευτη μεταξένια επιδερμίδα.Να χαίρεσαι να χαιδεύεις.Φιλιά καθόλου,χάδια ούτε με άγγιξε.Πήγε να βάλει σκουφάκι για πίπα,αλλά μετά από δική μου παρατήρηση σταμάτησε.Πίπα άθλια.Μόνο κεφάλι μέσα,χέρι κολλημένο στο όργανο,γρήγορη και μηχανική.Αν είχε βαθμολογία για την πίπα θα έβαζα 0-1.Λιπαντικό μπροστά και πίσω.Στα θετικά το απίστευτα στενό νινί.Μου έκανε τεράστια εντύπωση.
Δεύτερος γύρος τα ίδια από φιλιά και χάδια.Πίπα ακόμα χειρότερη.Αν συνέχιζε έτσι ακόμα θα προσπαθούσε να τον σηκώσει.Μετά από δική μου παραίνεση κατέβασε ταχύτητα και κάτι έγινε.Και φτάνουμε στο καλύτερο.Κουλούρι.Φοβερό στήσιμο στα 4.Πολύ στενή κωλοτρυπίδα!Λιπαντικό ξανά και ξανά.Δεν έμπαινε με τίποτα.Άγριο σφυροκόπημα.Άρχισε να τρίβει το νινί της σαν τρελή.
Γενικό συμπέρασμα:δεν αξίζει.Μόνο το κουλούρι είναι είναι όλα τα λεφτά.Αλλά μέχρι εκεί.Δεν θα τη ξανασυναντούσα ούτε για 100 ευρώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
118
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, Elganador, delipas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού