Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 53 10
Call-Girls 203293
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο Τίτλος λέει το 1/3, τα υπόλοιπα με έστειλαν ...
Να ευχαριστήσω και δημόσια τον συναγωνιστή tomito για τις προτάσεις του στο συγκεκριμένο δίδυμο, τις οποίες και ακολούθησα/τίμησα κατάλληλα και με το δέοντα σεβασμό..
Λοιπόν μιλάμε για 2 κορίτσια υπέροχα, οι φωτογραφίες τις αδικούν στο έπακρο…. Οι κοπέλες δεν παίζονται… Πάμε… Γεια, γεια, τα γνωστά, πάρε τα πρώτα γλωσσόφιλα για να στρώσεις… Ντουζάκι τα δύο τους με διάφορα αντισηπτικά…εκεί περιμένοντας η ώρα δεν περνά και πολύ ευχάριστα και θα πρέπει να βρεις κάτι να κάνεις… πχ να παρακολουθήσεις τα ‘’μορφωτικά έργα’’ της TV. Βγαίνουν οι νεράιδες και αρχίζουν τα βαθιά γλωσσόφιλά μεταξύ τους… τρελαίνομαι… κορίτσια ζηλεύω και ξάφνου μέσα στο στόμα μου αισθάνομαι να έχω τρείς γλώσσες.. η μια δικιά μου… Δεν ήθελα και πολλά, για να αρχίσει το τρίτο πόδι να κινείται…. Καταβαίνει η Εύα στα χαμηλά και αρχίζει τα πνιξίματα ενώ η Πένυ φίλαγε ασύστολα…. Είναι λίγο πιο μικροκαμωμένη από την Εύα αλλά καθόλου αμελητέα….. απλά η Εύα έχει πιο γυμνασμένο σωματότυπο. Να μη σας τα πολυλογώ, κατεβαίνει και η Πένυ στο προκείμενο και αρχίζει το τρομπόνι να παίρνει φωτιά, μια το ένα κορίτσι, μία το άλλο, μια και τα δύο μαζί… Τώρα;;;;;; Παρακάτω;;;
69 Κύριοι….το κλασικό.. μόνο που έβλεπα δυο κορίτσια να χτυπιούνται, το κρεβάτι είχε γεμίσει τρύπες… και γλώσσες…. Απίστευτες μυρωδιές, απίστευτα φουσκωμένα αιδοιό-χειλα…. Όπου μπορούσα έτριβα και έπαιζα με δαύτα και να σου οι κλειτορίδες και να σου τα υγρά…. Τώρα;;; Παρακάτω;;;
Παίρνει το Strapon η Εύα, περνά το προφυλακτικό και σε στάση τεσσάρων η Πένυ τον δέχεται με αναστεναγμούς ηδονής!!!!!! Όρε σύμμαχε τι τραβάμε με….. Δώσε, χώσε, πήρα και εγώ σειρά με την Ευα μπροστά από την Πένυ να την περιποιείται στο ξυρισμένο νουμάκι της με την γλωσσά της. Οι στάσεις εναλλάσσονταν η μία την άλλη ως που μετά από ξέφρενο κοπάνημα ήρθα σε φάση από κάτω με από πάνω μου δύο υπέροχα κορμιά να φιλιώνται και εγώ να είμαι μέσα στην Εύα. Δεν περιγράφω άλλο… Δοκιμάστε και θα με θυμηθείτε, έστω και για μια φορά δοκιμάστε ένα ωραίο Dyo, το προηγούμενο ήταν με Λιθουανά, σαν και αυτό δεν ήταν… Ξανά, οπωσδήποτε, τώρα που γνωριστήκαμε…..Κορίτσια ήσασταν υπέροχες. 400€ 1 1/2 ώρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2011
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ride or Die
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
89
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alitirios12

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού