Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 4 10
Call-Girls 35335
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σε ολα αυτα που ειπαν οι συναθλητες παρακατω εχω να παραθεσω και εγω την δικια μου φολα.
Εν ολιγης ραντεβου outcall.
Καθυστερηση 40 λεπτα η οποια δεν με πειραξε γιατι ημουν αραχτος.
Μπαινει μεσα χαμογελαστη,λεω καλουλι ειναι..Καθετε μπουρουμπουρου socialize καλο.
Λεμε 5 μαλακιες και προχωραμε προς τα ενδοτερα.Γδυνετε με γδυνει,,παω για φιλακι ρομαντικος και εγω ο μλκς παρε το πρωτο ακυρο..
Ωραια λεω..αρχιζει ενα αρκετα καλο τσιμπουκι με φτυσιμα και αρχιδοφροντιδα,αλλα ουτε λογος για dt..Τελος παντων την γυριζω κανονικα και αρχιζω μπαμπαντουπαντιοπ..Εναλλαγη στα 4 και συνεχιζω..δακτυλοσκοποιση στην πισω τρυπουλα χωρις αντιρηση..και ερχεται η στιγμη ποθ πρεπει να ξεφορτωσω..παω για στομα μου λεει δεν παει εκει και μου τα γυριζει στα βυζια..εκει δεν εχεις και περιθωριο να την βρισεις γιατι εχεις στο χερι την ναρκη..Παει και αυτο χυνω και παει και η μικρη για μπανιο..αραζω αναβω τσιγαρο και λεω ενταξει την εφαγες που την εφαγες την φολα θα δωσεις κατι παραπανω και θα βαρεσεις σουφρα..βγαινει απο το μπανιο και αρχιζει να ντυνετε.Την ρωταω φευγεις(εχουν μεινει ακομη 20λεπτα πριν την ληξη)μου λεει οτι δεν γινετε σε 20 λεπτα να το επαναλαβουμε..μενω καγκελο.Της λεω και που το ξερεις εσυ..και αρχιζει μια παπαρολογια που ουτε να την σχολιασω δεν θελω..μετα πολλα της λεω οκ και γεια χαρα.
Στο ζουμι της υποθεσης,πρεπει να διαβαζουμε τις κριτικες για να μην πεφτουμε σε τετοιου ειδους λουμπες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού