Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 42 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν σχετικά με την κοπέλα έχω να πω τα εξής.

Είναι μια συμπαθητική φατσούλα με ωραίο τετραγωνο γυαλακι και σχετικά καλό σωματακι.
φυσικά όταν τα εβγαλε όλα το σώμα δεν ήταν και τίποτα το φοβερό.
Εχει διάθεση για πηδημα και το δείχνει από την αρχή. Σε ότι αφορά το τσιμπουκάκι ξεκίνησε να τον πάρει ξεσκούφοτο. την σταματάω και της λέω βάλε προφυλακτικό. Μ εκοίταγε σαν ινδιάνο.
καλά μου λέει όλοι θέλεουν χωρίς εσύ θέλεις με. Της λέω αυτά θα τα πούμε μετά.
γουστάρει πολύ να πηδιέται και το δείχνει με κάθε τρόπο. Δεν χύνει αλλά τουλάχιστον περνάει καλά. Ειδικά όταν παίζει και το κουλουράκι της είναι που τρελένεται περισσότερο από κάθε τι άλλο.
Εμένα για να είμαι ειλικρηνής δεν μου μύρισε καθόλου. Φυσικά απαίτησα να κάνει ντουζάκι πριν ξεκινίσουμε, οπότε ίσως αυτό σε κάποιον βαθμό να έσωσε την κατάσταση.
Είναι μια απλή νοικοκυρούλα όπως μου εκμιστηρεύτικε και γουστάρει απλά να πηδιέται. Και είπε αφού το γουστάρω γιατί να μην βγάλω και κανένα φράγκο επιπλέων, μια και ο αχαήρευτος που έχω δίπλα μου δεν προσφέρει τίποτα.
Την ρώτησα ποτε έκανε τελευταία φορά εξέτασεις και μου είπε όταν έδωσε για το πανεπηστίμιο. Γέλασα και την ρώτησα πότε έχει πάει τελευταία φορά σε Γυναικολόγο και μερώτησε τι είναι αυτό.

Παίδες κατάλαβα ότι δεν το κατέχει το θέμα. Δεν πέρνει σχετικά καμμία προφύλαξη και πιστεύω ότι άμα τις κουνήσεις κανένα πενηντάρικο μπορέι και να σου κάτσει και χωρίς προφυλακτικο.

Επειδή παίζουμε με την υγεία μας καλό θα ήταν να πρόσέχουμε λιγάκι.
Προσωπικά θα έδινα περισσότερα για κάτι πιο σίγουρο παρά να κάνω πλούσιο κάποιον αφροδισιολόγο.




Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού