Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 53 10
Call-Girls 203293
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν λιγες μερες ειχα τα γεννεθλια μου και ειπα να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου.Ειμαι νεος (πρωτάρης) στο SITE και εψαχνα να βρω μια νεα παρουσια αντιστοιχα.Υστερα ,ομως, μετα απο μερικές κριτικες που διαβασα αποφασισα να συναντησω την Ευα.
Γραφω και γω με τη σειρα μου την εμπειρια μου γιατι και μενα οι κριτικες των αλλων με βοηθησαν. Ηξερα ότι με την Ευα θα περασω καλα αλλα σε καμια περιπτωση δεν φανταζομουν αυτό που εζησα.Ντροπή
Δυσκολευτηκα να κλεισω ραντεβου αλλα απολυτως λογικο..και δεν ενοχληθηκα ιδιαιτερα.
Η Ευα με το που μπηκε στο δωματιο με κέρδισε.Εντυπωσιακή παρουσια, εκτλεπτισμενο ντυσιμο που σε καμια περιπτωση αν την εβλεπες στο δρομο δεν θα φανταζοσουν ότι κάνει αυτό το επάγγελμα. Απαλό δερμα ,ωραια μυρωδια και το δυνατο σημειο της ο κώλος της που δεν χορταινεις να τον κοιτας .
Ψιλοτάκουνες μαυρες γόβες (το φετίχ μου) που ύστερα από προτροπή μου δεν τις εβγαλε σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου.
Πολλά χάδια στην αρχή και φιλιά στο στόμα που με ερέθισαν ακαριαία.
Ξαφνικα η Εύα μεταμορφώθηκε από ένα γλυκό κοριτσι σε μια εκφυλη γυναικα.Βαθια ,υγρή πίπα με εμενα ορθιο και την Ευα γονατιστη με πολλά φτυσίματα και προστυχες ματιές που βλέπεις μόνο σε τσόντες. Μετά 69, που γευτηκα το υπεροχο υγρο μουνάκι της και καθώς γλυφόμασταν για αρκετη ωρα, τελειωσα στο στομα της οπου δεν αφησε σταγονα απ’τα υγρα μου να παει χαμένη.Κουλ
2ος Γυρος σχεδόν αμεσος ..με την Ευα στα 4 μπροστά στον καθρεφτη και γω αφού απολαυσα το ήδη ερεθισμενο της μουνάκι, δοκιμασα με τη βοηθεια λιγου λιπαντικου και την πισω τρυπουλα της οπου τελειωσα για 2η φορά.
Η Ευα καθ’ολη τη διαρκεια του ραντεβου εχει το τροπο να σε κραταει ερεθισμένο και να σε κανει να νιωθεις ανετα.
Απ΄τα λιγα που διαβασα πριν τη συναντησω καταλαβα πως η Ευα εχει φανατικούς πελάτες αλλα και φανατικούς εχθρούς.
Σιγουρα συναντωντας πρωτα την Ευα εβαλα πολύ ψηλα τον πήχη.
Θα τη ξανασυναντησω σίγουρα ..γιατι με την Ευα νιώθεις ότι αξιζει μεχρι και το τελευταιο ευρω που δινεις αλλα αφού πρώτα δοκιμάσω και καποια άλλα κοριτσια συντομα... ;-)
Ελπιζω με τη κριτική μου να βοήθησα…Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
MasterChef
Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού