Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον το κοριτσι ειναι αψογο, δεν κοιταξε ουτε για μια στιγμη το ρολοι οση ωρα βρεθηκαμε , εκανε οτι ειχαμε συμφωνησει και ηρθε 30λεπτα αφου της τηλεφωνισα...

αραξαμε ηπιαμε το ποτακι μας, ντουσακι και οι 2 μαζι και αρκετα παιχνιδια...μαλιστα αφου τελειωσαμε την ενημερωσα οτι περασε η ωρα και αν ηθελε να φυγει ... και μου ειπε δεν εχω προβλημα μ'αρεσει η παρεα σου και εκατσε 45 λεπτα ακομα !!!

ηρθε ντυμενη με φουστιτσα ως το γονατο, πουκαμισακι, ψιλοτακουνα , γενικα πολυ προσεγμενη στο ντυσιμο, που της το ειπα και μου ειπε αυτο το στυλ μ'αρεσει και γενικα ετσι κυκλοφορω

πολυ καλο value for money

γενικα οποιος θελει μια ωραια παρουσια χωρις να του ζαληζει τα @@ με δωσμου +20 για εκεινο και δωσμου +20 για το αλλο ας δοκιμασει, εχει πολυ ομορφο προσωπο , ξανθια με γαλαζια ματια

το 2ωρακι ηταν 150 +20 για το ταξι μεσα εκει περιλαμβανονται διαφορα που προπαντος τιρουνται....βασικο αυτο γιατι βλεπω πολλες κριτικες για διαφορες που δεν τα τιρουνε ....anyway σιγουρα θα την ξανατιμησω στο επομενο tour που θα κανει στην ελλαδα αφου γυρω στις 22-23 του μηνα φευγει (δεν ισχυει το 30 που γραφει στο σαιτ της οπως μου ειπε)

Στη βαθμολογια θα εβαζα παραπανω στο προσωπο αφου μ'αρεσε παρα πολυ αλλα δεν μ'αφηνει το σαιτ. τα αλλα ειναι εκει που ηθελα να βαθμολογησω εκτος απο τη γενικη συμπεριφορα που θα εβαζα 10 και το σχεση/αποδοση τιμης που επισης θα εβαζα 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2010
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
8
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού