Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 68 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μάγια είναι μαγεία...!!! Είναι λατρεία, είναι ιεροτελεστία!!!
Είναι μακράν ο,τι καλύτερο μου έχει συμβεί στην ερωτική μου ζωή και δη την αγοραία!
Σε straight κατάσταση δεν την έχω δοκιμάσει και δεν με ενδιαφέρει κιόλας γιατί την εμπιστεύομαι για τον κόσμο του BDSM!
Εκεί η γυναίκα... απλά "δεν παίζεται"...!!!
Για τα χρήματα που παίρνει... είναι μακράν η καλύτερη ΑΦΕΝΤΡΑ σε όλη την Αθήνα!
Βέβαια μπορεί στην κρίση μου να μην είμαι τόσο αντικειμενικός όσο θα έπρεπε αλλά ισχύει και το ανάποδο! Δηλαδή και η Μάγια στην αντιμετώπιση και την συμπεριφορά της προς το πρόσωπο μου δεν μπορεί και δεν πρέπει να είναι το ίδιο όπως με άλλους πελάτες!
Για φανταστείτε έναν άνθρωπο, ο οποίος εδώ και 3 χρόνια και πλέον, είναι σταθερός πελάτης της σε μηνιαία βάση τουλάχιστον!
Επί του πιεστηρίου... Το χθεσινό session περιλάμβανε Υποταγή και golden shower!
Καταρχάς μόλις ανοίγει η πόρτα του διαμερίσματος της Μάγιας και μπαίνω μέσα, παύω να είμαι "κυρίαρχος" του εαυτού μου! Είμαι ιδιοκτησία της Μάγιας!!!
Αμέσως γονατίζω και μου δίνει το χέρι της για χειροφιλημα!!
Με διατάζει να της φιλήσω τις πατούσες και τα δάχτυλα!!
Με την άδεια της σηκώνομαι και αφήνω τα πράγματα μου!
Ετοιμάζομαι στο μπάνιο για να την ΥΠΗΡΕΤΉΣΩ!!!
Χθες είχε ετοιμάσει το κρεβάτι και με διέταξε να ανέβω πάνω και να ξαπλώσω!
Μου πέρασε χειροπέδες και στα δυο χέρια για να μην μπορώ να αντιδράσω!
Όπως ήμουν ξαπλωμένος, ήρθε από πάνω μου και με το χέρι της μου τράβηξε το μπόξερακι κι άρχισε να μου μαλαζει το πέος.
: Θέλω να καυλώσεις για την ΑΦΕΝΤΡΑ σου, ( μου είπε ), αλλά μην τολμήσεις να χύσεις αν δεν σου πω εγώ, ( συμπλήρωσε )!
Εγώ δεμένος και παραδομένος στις ορέξεις της, υπάκουσα!!
Με μία κίνηση ήρθε ακριβώς από πάνω μου, με τα πόδια της ανάμεσα στο σώμα μου και το μουνι της ακριβώς πάνω από το πρόσωπο μου!!
: Σήμερα δεν θα πιεις "Σαμπάνια", αποκρίθηκε, αλλά κατούρημα!
Αμέσως γονάτισε προς το πρόσωπο μου και μου τοποθέτησε ένα χωνί στο στόμα μου!
: Δεν θέλω να χαθεί ούτε σταγόνα, ( με διέταξε )!
Άρχισε να κατουράει μέσα στο χωνί κι εγώ να καταπίνω χωρίς αντίρρηση!
Όταν δεν προλάβαινα να καταπίνω, σταματούσε... προκειμένου να αδειάσει το χωνί ο Σκλάβος της!
Αυτό συνεχίστηκε με 5-6 φορές μέχρι να αδειάσει το μουνι της από τα κατουρα!
Αφού λοιπόν είχε τελειώσει, μου έβγαλε το χωνί και με διέταξε να της καθαρίσω το αιδοίο από τα υγρά του κατούρηματος! Γι'αυτό και έφερε το μουνι της να εφάπτεται στο στόμα μου!
Άρχισα ένα ανελέητο γλειφομούνι, όπου σκουπιζα ότι υγρό υπήρχε στα τοιχώματα του μουνιού της!
Ξαφνικά άρχισε να με πιέζει με το μουνι της, βάζοντας πίεση με τα πόδια της στο στόμα μου, εφαρμόζοντας την τεχνική του face sitting και του λεγόμενου μουνοπνιξιματος!!!
"Θα σε πνίξω ρε καριόλη, με το μουνι μου" μου φώναζε!
Αφού προσπαθούσα να πάρω ανάσα και να συνεχίσω να γλείφω, όπως με είχε διατάξει, άρχισε να κουνάει την λεκάνη της για να με αποσυντονισει!
Μετά από λίγο κι ενώ εγώ συνέχιζα να γλείφω, σταμάτησε, σηκώθηκε απότομα και άρχισε να με χαστούκιζει, λέγοντας μου: δεν με έχεις καθαρίσει καλά "Μαλακα"!!
Αυτό συνεχίστηκε για τουλάχιστον 20-25 λεπτά με εναλλαγές...
Αφού πια ήμουν ο ΣΚΛΆΒΟΣ... το απόλυτο αντικείμενο Της και των ορεξεων Της!
Αφού πια το στόμα μου είχε γίνει ένα με την μουναρα Της, σηκώθηκε και έκατσε χαμηλά στο κρεβάτι προς το μέρος του μορίου μου αρχίζοντας μία βασανιστική μαλακιά στο πέος μου!
: Τώρα θα χύσεις για την ΑΦΕΝΤΡΑ σου, με διέταξε!!!
: Μάλιστα Κυρία: αποκρίθηκα!
Μετά από λίγο, παραδομένος στην ΑΦΈΝΤΡΑ μου, έχυσα για πάρτη Της, λέγοντας Της πως έχω γεννηθεί για να"ΥΠΗΡΕΤΩ" και να "Ικανοποιώ" την ΑΦΕΝΤΡΑ μου!!! Την "Κυρία" Μάγια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vravrona
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
363
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sultan putsek, kpphyl, Score73 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2024
ρε παπάρα θα πάθεις τίποτα με τόσο κάτουρο
review reaction 1 review reaction 3 prkdi, Diblasi, Score73
19 Οκτωβρίου, 2024
Ο Χριστός και η μάνα του!
19 Οκτωβρίου, 2024
Άλλο που δεν θέλει..τιμή του και καμάρι του θα είναι να πάθει κάτι από αυτήν ,την γουστάρει κάργα αφού...!
review reaction 1 james034
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3