Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 16 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 79978
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα συναγωνιστές , το Βυκάκι το έχω συναντίσει σίγουρα 3-4 φορές, αλλά κάθε φορά μέχρι να έρθει η επόμενη συνάντηση η ευχαρίστηση πέφτει. Καταρχάς έχει ωραίο σώμα με καλές αναλογίες και έναν τρομερό- απίστευτο πάτο. Τον τελευταίο καιρό έχει πάρει κάποια κιλάκια κατανεμημένα, αλλά της πάνε απίστευτα, αλλά μέχρι εκεί, γιατί αν συνεχίσει έτσι δεν ξέρω κατά πόσο θα την κολακεύουν. Στην γενική συμπεριφορά είναι άπαιχτο τυπάκι, καθημερινό με λογική συμπεριφορά. Πίπα τρομερή, πάθος, φιλιά , δεν καταλαβαίνει τίποτα. Ήμουν από τους πρώτους που την είχα συνατήσει, χωρίς να έχει ανεβεί καμία κριτική, ρικάροντς και πέτυχε. Αλλά ρε παιδιά, η κοπέλα, συγγνώμη ρε Βίκυ, προσποείται φουλ. Φωνάζει με το μπεις μέσα της. Εντάξει η καύλα είναι μεγάλη στα 4, βλέποντας αυτό το θέαμα, αλλά..... Οκ οι περισότερες κοπέλες έτσι, όπως και στις τσόντες υπάρχει θέατρο. Αν το διορθώσει αυτό, πιστεύω είναι οτι πιο vfm θα κυκλοφορεί έξω. Άρα διαβάζοντας και την από κάτω κριτική του παίχτη συμφωνώ .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
320
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, Γιώργος Παπ., Thanos1990 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2024
Να ρωτήσω κάτι με όλο το σεβασμό ….;;;;;
Αφού σε ενοχλεί η προσποίηση γιατί την παίρνεις ξανά;;;;;
review reaction 1 review reaction 3 linear, papaphilips
14 Οκτωβρίου, 2024
Μιας και που μου απευθύνθηκες με ένα "συγνώμη Βίκυ" σου κάνω και εγώ με την σειρά μου την εξής ερώτηση: Για ποιον λόγο ζήτησες να με δεις 3-4 φορές ενώ ισχυρίζεσαι ότι σε "χαλάει" η προσποίηση;; Και η επιλογή που επέλεξες "ισως" να με ξανασυναντησεις έπρεπε να βάλεις "οχι" όπως το αγαπητό μουνοκωλαρακι που είπε κάθετος την άποψη του και είναι απόλυτα σεβαστή! Εγώ θα συνεχίσω να είμαι ο εαυτός μου ασχέτως αν φαίνομαι σε μερικους προσποιητή-δεν με νοιάζει κιόλας- γιατί έτσι νιώθω,εκδηλωνομαι και απολαμβανω! Και όποιος θέλει με ξαναπροτιμαει,όποιος δεν θέλει πάει αλλού!
review reaction 1 james034, petran 19866266, linear και 4 άλλα μέλη
15 Οκτωβρίου, 2024
ΑΑγαπητή Vickymwagic ο μέσος όρος από τις κριτικές που έχετε δεχθεί είναι πολύ υψηλός και μπράβος σας!!!!!
Οπότε αυτό σας δικαιώνει!!!
Θα ήταν χαρά για όλους εμάς όλες οι κοπέλες να είχαν τόσο καλές κριτικές!!!
Θα φροντίσω να έχω τη δίκη μου άποψη σύντομα!!!!!
15 Οκτωβρίου, 2024
Για να είμαστε ακριβοδίκαιοι, η διάθεση στο σεξ/συμμετοχή της Βίκυς δεν είναι για 5 σε καμία περίπτωση!
Πιο λογικό το 15! Χαμόγελο με γλώσσα
Την έχω δει αρκετές φορές και δεν κατεβάζει ταχύτητα ποτέ..
Κάτι που την τιμάει ιδιαίτερα καθώς θα μπορούσε σε πιο μόνιμους πελάτες να εκμεταλλευτει την κατάσταση και να βγάζει τα ραντεβού πιο εύκολα.
review reaction 1 AlexEasyRider, james034, ROBERTINO69
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4