Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 53 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στα πλαίσια του πόρνοτουρ της φθινοπωρινης σεζόν , πέτυχα περίοδο γενικα κακιστων επιλογών στην συμπρωτεύουσα, οπότε προτίμησα την σιγουριά επιλογών που έχουν καλές κριτικές...

Ετσι επέλεξα και την Μιλένα που την είχα βάλει πολύ καιρό στο μάτι αλλά δύσκολα την κλείνεις την ωρα που θες...

Μετά κόπων και βασάνων λοιπόν μετά από τρεις αποτυχημένες απόπειρες (και άλλες τρεις σίγουρα σε προηγούμενη απόπειρα πριν μισό χρόνο περίπου) επιτέλους την βρίσκω διαθέσιμη σε ωρα που με βολευεί. Αφού βέβαια είχαμε και περίπου ένα ημίχρονο καθυστέρηση (με έγκαιρη προειδοποίηση από το γραφείο)
Φτάνω επιτέλους στο χώρο της.

Ανοίγει η πόρτα και βλέπω το ομολογουμένως αγγελικό της πρόσωπο. Ομορφη κοπέλα. Ομιλητικη, διάχυτικη. Μιλάμε λίγο. Δίνω παράβολο και πάω για μπάνιο. Αυτή ποτάκι και τσιγαράκι. Βάζει μουσική και ο αγώνας ξεκινά. Πολύ καθαρή. Με περίμενε πιο δραστήριο αλλά ήμουν με mood ανίχνευσης και αρκετά κουρασμένος. Σε αντίθεση με άλλους και όπως έχει αναφερθεί δεν μου πρότεινε κανένα έξτρα της. Την άφησα να κινηθεί ελεύθερα όπως αυτή θέλει και εγώ απλά την ρυθμιζα.

Αφού γίνεται η ανταλλαγή σωματικών υγρών για ζέσταμα, αρχίζει τα δαγκώματα της ενώ αν θες να φύγεις χωρίς δέρμα από εκεί μπορεί ευχαρίστως να σε γδαρει με τα νύχια της...
Πέφτει στα γόνατα και ξεκινά ένα ωραίο στοματικό ενώ περιποιείται και την από κάτω περιοχή... Μετα απο κάμποση ωρα με καβαλάει σε καλό ρυθμό. Με βάζει να παίξω με το στήριξη της
(Προσωπικά δεν έχω κανένα θέμα με το στήθος της. Περίμενα κάτι αποκρουστικό σε σχέση με τις περιγραφές που διάβαζα. Καμία σχέση. Απλά πεσμένο χωρίς σιλικόνες. Πάντως είναι σχεδόν skinny η κοπέλα. Χρειάζεται κάποια κιλά ακόμα. Ούτε κοιλιά πλαδαρη είχε. Και στον κώλο λείπουν 3-4 κιλάκια...)

Συνεχίζει ο αγώνας και την βάζω από κάτω. Αυτή να θέλει να την κόψω σε δύο κομμάτια αν μπορώ από την ένταση. Πόδια πάνω πόδια κάτω πόδια ανοιχτά και βάρα αλύπητα. Την γυρίζω στα τέσσερα για να αποτελειώθει η αναμέτρηση. Εκεί και αν θέλει κοπανημα ... Τέλος στο λάστιχο μετά από περίπου 40 λεπτά... Μπανάκι και οι δύο και σόσιαλ να περάσει η ώρα και λίγο στοματικό ξανά για αποχαιρετισμό στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Θεωρώ ότι αξίζει τα χρήματα της.
Το θέμα είναι αν την θες αγριογατα η γατακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
tsigkoleletos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.940
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γαμαικανος., SamuelS, unhuman και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2024
Δεν ξέρω γιατί γράφτηκε έτσι αλλά αφού δεν έχει επεξεργασία το γράφω εδώ.

Εκεί που γράφω με βάζει να παίξω με το στήριξη της ήθελα να γράψω να παίξω με το στήθος της και το μουνάκι της...
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
14 Οκτωβρίου, 2024
Ακόμα μια κριτική που αποτελεί απάντηση σε όσους έχουν άδικα στοχοποιήσει την κοπέλα και σε κάθε της τουρ προσπαθούν να τη δυσφημίσουν. Η Μιλένα είναι κορυφαία επιλογή για Θεσσαλονίκη...
review reaction 1 unhuman, hornyasfuck, markxx
14 Οκτωβρίου, 2024
Ναι δεν ξέρω... Δέχομαι ότι δεν κάνει για όλους.... Αλλά από επιδόσεις έστω εγώ κατάλαβα ότι μια χαρά πάει με τα νερά σου αν είσαι ξεκάθαρος και ρητος...
Τα της εμφάνισης οκ γούστο είναι άλλος θέλει πλαστικά μπαλόνια... Δεκτό. Εγώ προτιμώ το φυσικό. Ιδιοτροπία.

Περίμενα να με χαλάσει πιο πολύ η κατανάλωση αλκοολ γιατί συνήθως η μυρωδιά από ουίσκι με ενοχλεί αλλά πρέπει να ήπιε campari.

Κατα τα άλλα με τα 150 την ωρα και με τις τιμές παντού να έχουν ξεφύγει σαφώς αποτελεί value for money και σίγουρα αυτά που προσφέρει δωρεάν (εξαρτάται αν της το βγάζεις πιστεύω) είναι ακόμα ένα μεγάλο συν ....

Τώρα αν είναι κυκλοθυμική και σε επόμενη φορά με απογοητεύσει σε επιδόσεις η συμπεριφορά δεν θα κωλωσω να το γράψω. Αλλωστε έχω αφήσει αρνητική στο γραφείο για την Λεα σε προηγούμενη μου φορά.
review reaction 1 markxx, Johnny Red2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3