Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
ΠροβεβλημένηΝέα
Call-Girls 2896
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω κλείσει ραντεβού και πηγαίνοντας στο χοτελι έρχεται ένας μαλακας και με τρακάρει.
Παίρνω γραφείο λέω ότι θα καθυστερήσω λίγο όλα οκ.
Μέσα μου άρχισα να φοβάμαι ότι θα πάει άπατο το ραντεβού διαίσθηση...
Πέντε λεπτά μετά έρχεται η Αμινα.
Οκ καμία σχέση με με τις φώτο. Μαύρα μαλια που σίγουρα σε σχέση με αυτό που περιμένεις έχει μεγάλη διαφορά.
Σώμα από αυτό που βλέπουμε βάλε αλλά 15 χαλαρά. Σφιχτό μεν λόγω ηλικίας αλλά αρκετά γεμάτο παντού.
Λέω δεν γαμιεται έχει και αυτό το γούστο του καμία φορά.
Αμηχανία τρελή ούτε να μιλήσει στην αρχή. Πάω και εγώ σιγά σιγά αλλά φιλιά δεν είπε όχι αλλά δεν στην ουσία.
Αφού δεν υπήρχε κάτι για να καυλωσω είπα να κάνω μακροβούτι προς τα κάτω.
Οκ δεν είπε όχι σε τίποτα αλλά ρε παιδάκι μου δεν σαν να υπάρχει κάτι που έκανε όλη την φάση τελείως ντεκαβλε.
Της τον δίνω στο στόμα μπας και κάτι αλλάξει αν δεν. Πιπα τελείως αδιάφορη να την κάνω γιατί είναι η δουλειά μου.
Την στήνω στα 4 να βλέπω την τεράστια κολαρα της και να την γαμισω δυνατά μιας και τέτοιο σκαρί σίγουρα αντέχει αλλά δεν.... Κάτι έλειπε δεν καυλωσα ποτέ τέρμα για να το ευχαριστηθώ. Και σφαλιάρες έφαγε και κολοσαχτυλο έβαλα αλλά τίποτα. Έτσι είπα να το τελειώσω με πιπα γιατί αλλιώς δεν θα τελείωνα ποτέ.
Θέλει να ευχαριστήσει τον άλλο δεν λέει όχι σε τίποτα αλλά σαν να μην συμμετέχει σε αυτό και στην ουσία πρέπει να την βρεις μόνος σου.
Τέλος θα μιλήσω για τα πέδιλα παραλίας που φόραγε με ένα μαύρο φόρεμα. Οκ μόνο ντύσιμο για να πας λαϊκή αντε σούπερ μάρκετ.
Συμπέρασμα οποίος γουστάρει μια παθητική κοπέλα με καμπύλες κρεβατογεμιστρα που δεν λέει όχι ίσως....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DIMA7373
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.110
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Haris, TOMCRUISE, petran 19866266 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2024
Ακριβως μα ακριβως ταα ίδια και ενιωσα κ εγω. Το μονο που μου άρεσε ήταν το σκουλαρίκι στην γλώσσα..
Είχε μια τσακπινια στο τσιμπουκι
review reaction 1 Eros82, Bartender 74
13 Οκτωβρίου, 2024
Με βάση τη κριτική σου, δε δικαιολογούνται τα 9 σε γενική συμπεριφορά και διάθεση στη συμμετοχή. Λέω εγώ τώρα...
13 Οκτωβρίου, 2024
Φίλε είσαι θεός... Σε τρακαρανε και εσύ ανησυχείς μην πάει απατο το ραντεβού??? Είσαι γνήσιος Ματάκι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3