Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 94983
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδω θα πω την δικια μου αλήθεια συμφωνα με την εμπειρία που είχα.
Εμφάνιση ωραία κοπέλα νεαρή οχι μοντέλο αλλα ωραια κοπελα με καλο σωμα και επιτέλους ωραιο πρόσωπο.

Πριν την παρω διάβασα κριτικές,τα σχολια στο φόρουμ κτλ. Ειμουν περίεργος και την πηρα και ειπα οτι γίνει.
Τελικα δεν απογοητευτικα.
Καλα περασα νεανικο κορμι καλος χαρακτήρας και κανει οτι μπορει. Δεν μου ειπε οχι σε κάτι δεν έφαγε χρονο και ηταν εκεί.
Η κοπελα εχει κατι που θελεις να την ξανα δεις.
Δεν είναι η μηχανή του σεξ...δεν ειναι μια τρυπα να μπεις μεσα...
Αυτη ειναι και η διαφορά...αλλιώς πας σε μπουρδελο μπαινεις βγαινεις και νοιωθεις οτι έσκισες.

Εδω ειναι τι θελει ο καθενας.
Τι θελω να πω αν κάποιος θελει ενα ομορφο κορίτσι που ξερει να μιλαει που δεν ειναι ρωσιδα μοντελο (που κανει ακροβατικά αλλα ουτε το yes δεν ξερει στα αγγλικά) , που δεν ειναι του τυπου μολις μπει μεσα στο δωματιο να πεσει να σε φαει τοτε..να επιλεξει την συγκεκριμένη.
Φωλες εχω φαει αλλα αυτη την φορα δεν το μετανιωσα.
Οτι ζητησα το εκανε...περασα όμορφα. Δεν ακουσα ουτε μια φορα μη.
Η κοπελα εχει κατι διαφορετικό απο τις αλλες. Πιστεύω οτι ειναι απο τις καλύτερες επιλογές του συγκεκριμένου γραφείου αυτη την στιγμή. Εδω θα μου πειτε οτι 180 ευρω δεν τα αξίζει...ναι τα 150 ευρω τα αξιζουν οι άλλες? Οχι 120 έπρεπε να περνουν και αλλες που ειναι σε
εμφάνιση κατω του μετρίου δεν θα έπρεπε καν να πληρώνονται..μαλλον να μας πληρώσουν θα επρεπε για να παμε μαζι τους.Η Ελιζα αν επερνε 150€ Πιστεύω οτι δεν θα ειχε αρνητικά σχολια αλλα η τιμη δημιουργεί παράλογες απαιτήσεις μερικές φορές.
Αλλα ετσι ειναι η αγορα... και οποιος μπορεί αγοραζει...Πιστεύω οτι αυτα που ειχα διαβάσει την αδικούν ή απο τοτε εχει βελτιωθεί.
Οποιος εχει καλη διαθεση θα περασει καλα με την κοπέλα.
Να πω ότι εχει υπεροχο μουνακι το οποιο απόλαυσα.
Οτι ζητησα το εκανε και δεν ειπε οχι.
Εδω θα πω τελικα οτι δεν εχουν όλοι τα ιδια γούστα τελικα...γιαυτο οταν διαβάζεται κριτικές να επιλεγετε αυτούς που πιατευεται οτι εχουν ιδια γούστα με εσας. Αυτο προσπαθώ να κανω και εγω.
Η κοπελα ειναι ομορφη θελει να σε ευχαριστήσει...απλα δεν είναι μηχανη του σεχ και μια τρυπα για να μπεις...και γιαυτο επιλεγω call gilrs και οχι στουντιο και μπουρδελα...θελω μια συνολικη εμπειρία και οχι μονο να μπω και να σκίσω για να αισθανθώ οτι ειμαι γαμιας. Θελω να εχει και ενα επίπεδο στο μυαλό εκτος απο τα κολπα που θα μου κανει...η Ελιζα ειναι όμορφη δεν μυριζει απο χιλιόμετρα οτι ειναι πουτανα....και γιαυτό σε κερδίζει...αρκει να θελεις και εσυ αυτο που προσφέρει.

Παντα οτι γράφω ειναι δικια μου αποψη και συμφωνα με τα δικα μου γούστα. Ειναι η δικια μου αλήθεια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
hlektrop
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.979
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petran 19866266, mysterious, gpikasso και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2024
Ελλιπης κριτικη ολο μας λες: "οτι ζητησες το εκανε και δεν ειπε οχι" και δεν μας λες τι ζητησες
Ζητησες φιλια με γλωσσα; dt;
Γλυψιμο στα @@; 69;
Τελειωμα μεσα της εντος προφυλακτικου; cim ;cif;
Αμμα τα κανει αυτα με ΟΡΕΞΗ τοτε ναι τα αξιζει τα 180 και εχει βελτιωθει
13 Οκτωβρίου, 2024
Είναι σαφώς καλύτερη από πριν αλλά όχι για 180+20€.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2